Медики розповіли, що снідати пластівцями з молоком дуже шкідливо

З деяких пір кукурудзяні пластівці стали одним з неодмінних атрибутів здорового харчування для мільйонів людей. Величезна кількість дорослих і дітей вважають цей продукт харчування ідеальним сніданком. Однак нове дослідження показало, що після вживання чашки кукурудзяних пластівців з молоком рівень цукру в крові, спрямовується в стратосферу, інформує Ukr.Media.

У кожної людини показники цукру в крові змінюються протягом дня, що залежить від рівня активності, а також кількості вживаних калорій, метаболізму та багатьох інших факторів. У жертв діабету організм з величезним трудом контролює показники цукру в крові.

І ось тепер дослідники зі Стенфордського університету з'ясували, що більшість людей, що потрапляють в категорію здорових, стикається з потужними стрибками цукру в крові протягом всього дня, якщо їх першою стравою є кукурудзяні пластівці з молоком. Пластівці викликали набагато сильніші скачки, ніж навіть бутерброди з арахісовим маслом.

Відомо, що кукурудзяні пластівці, особливо зроблені з цільнозернових злаків, вважаються надзвичайно корисними для здоров'я, так як вони містять багато вітаміни, мінералів та клітковину. Але дослідження показує, що все не так просто. Сам цей продукт містить велику кількість цукру, що додається для посилення смаку, тому навіть у людей без діабету стрибки цукру в крові стають дуже істотними. Отже, їх здоров'я знаходиться під загрозою.

Дані стрибки небезпечні не тільки метаболічними розладами, але і тим, що у людини буде виникати різке відчуття голоду після різкого зниження показників цукру в крові, що змусить його налягати на нездорові закуски і збільшить ризик набору зайвої ваги.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь