Менше прибирання після готування: декілька лайфхаків, які допоможуть

Кухня є місцем, яке ніколи не зберігається у чистоті на довгий час. Річ у тім, що там здійснюється приготування їжі, після якого ідеального порядку просто не може бути, інформує Ukr.Media.

Навіть у найакуратнішої господині в процесі роботи з продуктами будуть і поверхні, і посуд бруднитися. Якщо дама працьовита, то вона спокійно ставитиметься до прибирання на кухні.

Але тільки є і ледачі господині, які після приготування їжі не особливо рвуться до ганчірок і засобів для чищення. Але для них є кілька лайфхаків, які допоможуть полегшити вирішення питання з прибиранням.

Чашка для сміття

У процесі приготування їжі доводиться не тільки нарізати, а й чистити якісь продукти. Їхні відходи часто і валяються по приміщенню, за рахунок чого прибирання ускладнюється.

Але можна зробити останнє значно коротшим, якщо поставити на робочу поверхню невелике відерце для сміття. У такому разі потрібно буде викинути лише його.

Пляшка з мильною водою

Після приготування їжі залишається багато мисок, які брудні, які потребують ретельного миття. З останнім можна буде впоратися набагато швидше, якщо у процесі почати видаляти забруднення.

Потрібно приготувати мильний розчин, налити його в пляшку. Усі брудні миски потрібно буде завантажувати в раковину, одразу ж наливати в них рідину. Так залишки їжі не застигатимуть, потім легше відмиватимуться.

Екрани від бризок

Під час смаження можна забруднити все навколо. Здається, що запобігти олійним бризкам не можна, але це не так. Насамперед потрібно наливати олію на суху сковороду.

Також слід використовувати спеціальні екрани від бризок, які є кришками в сіточку. Через такі не летітимуть бризки.

Відразу видаляти плями

Не варто чекати, коли сліди від якихось рідин чи продуктів застигнуть. Потрібно завжди тримати під рукою ганчірку, протирати те, що було розлито одразу.

Безлад у такому разі не буде наводитися.

Такі прийоми будь-якій господині знадобляться. Прибирання на кухні з їх допомогою стане набагато простішим і швидшим, не забиратиме багато часу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь