Метод “три ложки” допоможе очистити наліт в унітазі, чорні сковорідки та духовку — виблискуватиме весь будинок

Боротьба з давніми забрудненнями у квартирі може бути дуже виснажливою. Але якщо вдаватися до допомоги не магазинних сумнівних засобів, а домашніх з натуральних компонентів, впоратися з очищенням предметів в оселі вдасться набагато простіше й ефективніше. Чи справді швидке прибирання в будинку з саморобним мийним засобом — реальність? Забігаємо наперед і відповідаємо "так", інформує Ukr.Media.

Пропонуємо вашій увазі зрозумілий і досить економний метод "Три ложки". Завдяки йому у квартирі можна очистити все, починаючи зі столових приборів і закінчуючи унітазом. На відміну від багатьох магазинних засобів для чищення, цей засіб, зроблений оригінальним способом. "Три ложки", не має у своєму складі ПАРів. Це поверхнево-активні речовини, які далеко не завжди безпечні у використанні. Річ у тім, що засоби з ПАРами здатні не тільки видалити бактерії, а й зруйнувати верхній шар поверхонь. До того ж після застосування подібних засобів для чищення (навіть після найретельнішого їх змивання) може залишитися тонка плівочка, яку не можна назвати екологічною.

Спосіб "Три ложки"

За допомогою цього методу можна прибирати і в зоні для готування їжі, і у ванній кімнаті. У чому ж полягає його суть? Все до непристойності просто і зрозуміло. Вам знадобиться столовий оцет, харчова сода і звичайний засіб для миття посуду, виробнику якого ви довіряєте. Суміш із цих інгредієнтів здатна і знищити бактерії, і видалити стійкі забруднення, і навіть продезінфікувати поверхні. Головне — візьміть по 1 ст. л. всіх перерахованих вище інгредієнтів. Гарненько їх змішайте.

Особливості цього методу прибирання

Якщо ви вирішили очистити будинок, озброївшись таким саморобним засобом, пам'ятайте, що його необхідно використовувати тільки в рукавичках. До слова, замість столового оцту ви можете взяти 1 ст. л. перекису водню. Він також чудово впорається з таким завданням, як очищення приміщення. Ви можете повернути блиск за допомогою цього засобу і столовим приладам, і газовій плиті, і навіть сковороді, видаливши всі жирові відкладення.

Якщо ваша мета — очистити сильно забруднені поверхні або ж сантехніку, рекомендуємо після нанесення саморобної пасти накрити її пакетом або харчовою плівкою. Залиште суміш у такому стані на 20 хвилин. За цей час її чистячі властивості посиляться.

Ви перестанете купувати магазинні засоби, щойно випробуєте метод "Три ложки". Адже завдяки йому ваш будинок почне сяяти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь