Ніхто не знає цієї хитрості, навіть сантехніки — розповідаємо як швидко позбутися волосся у сифоні

Власниці довгого волосся і власники домашніх тварин про забитий волоссям або шерстю слив знають не з чуток. Навіть якщо на злив поставити спеціальне ситечко, волосся і вовна все одно проникають всередину каналізаційного отвору. Там вони збиваються у ком, інформує Ukr.Media.

На них починає чіплятися інше сміття. І як результат: одночасно вода з ванни або раковини просто перестає йти.

Прочистити злив від підступного волосся звичайним вантузом не вдасться. Аж надто великий виходить ком. Та й намотуються волоски на всякі виступи дуже сильно. Ця проблема знайома багатьом.

Найбільш дієвим у цій ситуації виявляється повний розбір сифона та промивання і очищення деталей. Але це трудомісткий і дуже неприємний процес.

Є й прості способи, що дають змогу прочистити злив, не розбираючи його. Зазвичай в отвір всипають соду, потім вливають оцет і окріп. На кухні цей метод ефективний. Бо там характер забруднень інший: у сифоні накопичується жир. А ось у ванній цей спосіб своєї ефективності не довів. Сода на волосся ніяк не впливає.

А вирішення проблеми завжди було просте. Виявляється, прибрати волосся зі зливу можна лише за 15 хвилин. І знадобиться для цього один недорогий косметичний засіб.

Цим методом дуже часто користуються перукарі — вони як ніхто знають цю проблему — волосся у них у сифоні майже завжди.

Раз на тиждень треба видавлювати у зливний отвір звичайний крем для депіляції (підійде найдешевший). Залишаємо крем у зливі на 15-20 хвилин, а потім промиває дуже гарячою водою.

Як це працює

Крем для депіляції містить речовини, що розм'якшують структуру волосся. І під його впливом волоски у стоку розм'якшуються і навіть частково розчиняються. Грудки волосся стають меншими.

Вони не чіпляються на внутрішні частини сифона і тому добре змиваються. 15-20 хвилин — і волосяний затор йде в каналізацію. А вода знову проходить без жодних перешкод.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь