Натуральний освіжувач повітря зі … столового оцту, так, не дивуйтеся

Білий оцет — це оцтова кислота, яка нейтралізує лужні запахи. Завдяки цій властивості його можна використовувати в якості природного дезодоранту для освіження повітря в будинку. Оцет також допоможе позбутися неприємних запахів на різних поверхнях, починаючи від взуття і закінчуючи оббивкою меблів, інформує Ukr.Media.

Переваги дезодорування оцтом

  • Ніяких агресивних хімікатів. Ви весь час їсте оцет в салатній заправці, майонезі і т. д. Ви знаєте, що це таке, і вам не потрібен хімік, щоб розшифрувати список інгредієнтів.
  • Ніяких ароматів, що викликають алергію: навіть якщо у вас немає алергії, ваш освіжувач повітря, ймовірно, дратував деяких ваших друзів і сім'ю.
  • Безпека для домашніх тварин і дітей. Не турбуйтеся про небезпеку суворих засобів для чищення для вашої родини.
  • Дійсно очищає: видаляє запахи, а не приховує їх.
  • Екологічність: ви не тільки уникаєте пропелентів, але і не заповнюєте відро для сміття використаними каністрами і балончиками з розпилювачем.

Як використовувати оцет, як освіжувач повітря

Щоб використовувати його в якості освіжувача повітря, знайдіть дисперсний розпилювач. Вам потрібен невеликий туман, так як він буде виробляти дрібні крапельки з більшою площею поверхні, щоб видалити з повітря молекули, що викликають запах.

Наповніть ємність звичайним білим оцтом з продуктового магазину. Розпорошіть в повітрі. Оцтовий запах повинен досить швидко зникнути. Якщо він занадто гострий для вас, спробуйте розбавити оцет перед розпиленням. Можна обійтися однією столовою ложкою оцту в склянці води.

Якщо вам не подобається розпорошувати оцет, спробуйте, просто розмістити неглибоку миску з оцтом в кімнаті на кілька годин або на ніч.

Як використовувати оцет для освіження поверхонь, які не протираються

Щоб освіжити килим, взуття, відра для сміття та інші поверхні, які обприскуються, наповніть розпилювач білим оцтом і бризкайте туди, де потрібне освіження. Він нейтралізує запахи, тож ваш будинок не буде пахнути неприємно. Ви можете використовувати будь-який чистий розпилювач.

Як використовувати оцет для освіження поверхонь, що протираються

Щоб освіжити холодильники, ланч-бокси та інші поверхні, що протираються, змочіть губку або ганчірку в оцті і протріть нею всю поверхню предмета, який ви хочете освіжити. Потім дайте оцту висохнути. Після висихання запах повинен зникнути.

Попередження

Не використовуйте порожні пляшки з-під миючих засобів. Купіть нову пляшку, щоб використовувати її для оцтового спрею. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь