Навіщо господині кладуть лавровий лист на полиці та в книги: лайфхак, який здивує

Лавровий лист — це не тільки спеція, але ще й прекрасний домашній помічник, інформує Ukr.Media.

Лавровий лист може допомогти тим, у кого вдома завелася харчова міль. Вона ховається не тільки в крупах. Іноді позбутися молі дуже важко саме тому, що ця комаха любить жити в інших кімнатах. Тому покладіть сухі лаврові листи на полицях у шафах. Перед цим слід провести генеральне прибирання та викинути весь мотлох. Харчова міль ховається в старих газетах, коробках, речах із картону і навіть на звичайних книжкових сторінках.

На кухні ви можете помити полички і всі місця, де зберігаєте їжу, а після цього розкласти листочки. Вони поглинатимуть неприємні запахи та вбережуть від жучків.

Також ви можете розкласти лаванду, вона відлякує комах. Але найдієвіший метод — повна утилізація всіх продуктів, у яких могла оселитися міль. Після цього подумайте про те, щоб зберігати їжу, особливо крупи, в герметичних банках і контейнерах.

Лавровий лист також допоможе тим, хто страждає на безсоння і погано засинає. Просто покладіть лавровий лист під подушку і ви почнете добре спати. Запах і олії лаврового листа допоможуть розслабитися. Якщо ви давно вже не могли знайти метод, який допоміг би вам побороти хронічну втому — почніть спати з цією спецією під подушкою і забудьте про недосипання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь