Навіщо обертати фольгою поручні на балконах: трюк, який позбавить від серйозної проблеми

У Мережі підказали простий і ефективний трюк, який допоможе позбутися настирливих гостей на балконі. Йдеться про птахів, які прилітають на відкриті балкони і залишають сміття, послід, пір'я. Забудьте про клопоти з голубами завдяки алюмінієвій фользі, інформує Ukr.Media.

Щоб позбутися голубів на балконі, достатньо обгорнути поручні алюмінієвою фольгою. Вона прекрасно відбиває світло, а птахи не люблять, коли сонячні промені відблискують на різних поверхнях.

Прикріпіть фольгу до поручнів, переконавшись, що вона добре тримається. Альтернативою може стати світловідбивна фольгована стрічка, яка також ефективно відлякуватиме голубів. Те саме можна проробити на білизняних мотузках за вікном, якщо у вас немає балкона.

Якщо вам не подобається ідея з фольгою, можна спробувати інші популярні способи відлякування птахів. Прикріпіть до поручнів повітряні кулі, вертушки або пристрої, що шарудять під поривами вітру.

Також можна встановити фігурки хижих птахів або пристрої, що імітують звуки, які вони видають. Ще один варіант — обприскати балкон сумішшю води та оцту з додаванням перцю або перцю чилі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь