Названі звички, які можуть “вбити” ваш смартфон

На першому місці за кількістю поломок стоять фізичні пошкодження смартфона. В основному це тріснуті екрани та задні кришки. Щоб це сталося, достатньо впустити телефон з невеликої висоти, що найчастіше відбувається. Заміна екрану, що тріснув, у сучасних флагманів може обійтися недешево. Іноді від пошкоджень не рятує навіть захисне скло, якому ми так звикли довіряти, інформує Ukr.Media.

Друга поширена помилка користувачів — довіряти рекламі і самим виробникам. Деякі з них запевняють покупців, що їхні смартфони зовсім не бояться води та витримують тривале занурення у воду під тиском. Однак абсолютно водонепроникних смартфонів немає, і робити селфі під час занурення з ними може бути небезпечно. Якщо регулярно знімати у воді, особливо морський, підвищується ризик потрапляння рідини всередину пристрою. Особливо небезпечно підводна зйомка працює у поєднанні із регулярними падіннями смартфона. У цьому випадку з'являються невеликі тріщини в корпусі і вода ще легше проникає в телефон.

На третьому місці за кількістю "смертей" смартфонів стоїть скупість користувачів. Якщо у дорогого смартфона зламався зарядний кабель або сам пристрій, мало хто купує оригінальні запчастини, більшість замовляє китайські аналоги. Але річ у тім, що найчастіше в смартфон вбудований захист, який регулює силу струму та напругу. Якщо зарядка не рідна, можна пошкодити акумулятор або навіть весь смартфон, оскільки параметри струму, що подаються, не збігатимуться з тими, під які створювався пристрій.

Ще одна звичка, яка може значно скоротити термін служби смартфона, — розряджати його в нуль. Літій-іонні акумулятори швидко втрачають свою ємність, якщо часто розряджати їх до нуля відсотків. Найкращим рішенням ставити на зарядку телефон, коли на ньому ще залишилося 15-20 відсотків енергії. Так ви продовжите термін служби акумулятора та самого телефону.

Не менш трепетно слід ставитись і до енергоспоживання смартфона. Він прослужить вам довше, якщо ви заряджатимете його рідше, адже у кожного акумулятора є своє число циклів заряду-розряду, після якого він значно втрачає в ємності. Зменшити енергоспоживання допоможе своєчасне вимкнення Wi-Fi та Bluetooth, а також закриття програм, які можуть працювати у фоновому режимі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь