Неїстівні речі, які варто зберігати в холодильнику: результат приємно здивує

Неїстівні речі можна зберігати в холодильнику. І це піде їм на користь. Не вірите? А даремно!

Побутовий холодильник здатний врятувати не тільки продукти харчування, а й неїстівні речі, інформує Ukr.Media.

Неїстівні речі, які можна і потрібно зберігати в холодильнику.

Одяг

У вас є предмети одягу, які тривалий час перебували в дальньому кутку шафи й мають неприємний затхлий запах? Звісно ж, можна їх випрати, висушити, випрасувати й знову помістити в шафу. Але якщо вам треба повернути свіжість одягу в максимально стислі терміни, то оптимальний варіант — помістити його в холодильник або морозильну камеру на кілька годин або на ніч. Попередньо одяг необхідно помістити в пластиковий пакет.

Лайфхак — щоб трикотажний одяг на втрачав форму, слід після прання помістити його мінімум на три години в морозилку. Одяг потрібно акуратно розправити й покласти на сухий рушник.

Колготи

Лайфхак із капроновими колготами знали ще наші бабусі, які відкрили для всіх нас секрет, як зміцнити волокна виробу.

Помістіть нові колготи в морозилку доти, доки не вирішите їх одягнути.

Квіти

Куплений напередодні свята букет на подарунок може втратити свій свіжий вигляд за ніч. Але тільки в тому разі, якщо залишити його у вазі на столі. Зберегти свіжість і аромат квітів допоможе поміщення букета в холодильник. Попередньо укутайте стебла пластиковим пакетом або харчовою плівкою, а сам букет загорніть у вологий паперовий рушник.

Взуття

Якщо покласти взуття в холодильник, це допоможе позбутися неприємного запаху. Помістіть очищене взуття в полотняний мішечок і розмістіть його на кілька годин у морозилку або на ніч у холодильнику.

Морозильна камера також допоможе і злегка розтягнути нове взуття. Наповніть водою пакети і розмістіть їх у взутті, після чого помістіть взуття на ніч у морозилці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь