Неймовірні фотографії космосу, в які дуже складно повірити

Космос став ближче, ніж раніше, і сьогодні можна побачити його на неймовірних фото, інформує Ukr.Media.

А на головному ця дивна сіра пляма, схожа на намальований шар, насправді є місяцем. Просто земний супутник знятий особливою камерою "DSCOVR", яка створена для вивчення компонентів атмосфери: повітря, води, газів. Сенсори роблять фото різних діапазонів, які при з'єднанні і накладенні один на одного дають повну картину. Але на Місяці присутні тільки гірські породи, які камера не вловлює.

На фото вище маленька точка — Земля, до якої цілих 6,05 мільярдів кілометрів. Знімок в лютому 90-го року зроблений NASA зондом «Voyager 1», який вже виконав основне завдання і перетнув орбітальний простір Нептуна. Він повернувся до Сонячної системи і зробив серію фотографій.

Тут знятий північний сонячний полюс. Фото композитне, створене зондом "Віллс", що належить європейським дослідникам. З землі в такому ракурсі зірку на ім'я Сонце зняти неможливо, а зонд робить нестандартні знімки в гамма-діапазоні, з ультрафіолетом і рентгенівськими променями.

Комплекс радіотелескопів "Event Horizon Telescope" першим у світі сфотографував чорну діру вражаючих розмірів, що знаходиться в серці галактики M87. Причому це не зовсім чітке зображення — результат обробки суперкомп'ютерами більше п'яти петабайт даних. А телескопи ретельно калібрувалися для отримання знімків.

Явище, зняте на супутнику Юпітера Іо зондом «Галілео». На супутнику неймовірна вулканічна активність — близько 4 сотень діючих вулканів.

Численні виверження пояснюються витягнутістю орбіти Іо і близьким розташуванням Юпітера: Надра сильно нагріваються і прагне назовні.

Цей знімок унікальний, так як є найглибшим і якісним, створеним в оптичному звичному для сприйняття діапазоні. Це схоже на блискучий пил, але насправді на фото понад 5 тисяч різних галактик.

Наступне фото зробив марсохід NASA. На фото зображена так звана "марсіанська Веселка"!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь