Перераховано п’ять місць, куди не можна класти смартфон, щоб не зіпсувати гаджет та власне здоров’я

Багато хто кладе телефон абияк, а потім дивується, що смартфон швидко ламається, не розуміючи, що власним зневажливим ставленням псують пристрій, інформує Ukr.Media.

Існує 5 місць, куди смартфон класти не рекомендується.

Підвіконня

Сонячне проміння нагріє пристрій, і, тим більше, не можна залишати смартфон на підвіконні з відкритим вікном, він може випасти будь-якої миті.

Під лобовим склом автомобіля

У сонячну погоду воно сильно нагрівається, а гаряче місце не найкращий варіант для збереження телефону.

Диван

М'яка поверхня заважає правильній роботі внутрішньої системи охолодження пристрою, до того ж будь-якої миті людина може не помітити смартфон і сісти на нього.

Задня кишеня

Причини аналогічні попередньому варіанту, в задній кишені мало місця і смартфон не може охолонути, крім цього не виключена забудькуватість власника дорогої техніки, через яку він, в результаті, сідає на свій гаджет.

Тумбочка біля ліжка

Тут вже шкода завдається не пристрою, а самій людині, яка не може відпочити через звуки, що походять від телефону, крім цього ніхто не може гарантувати, що «випромінювання» від пристрою точно не завдають шкоди здоров'ю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Один коментар

 1. Я хочу висловити подяку Марії за її дивовижні здібності ворожки та допомогу, яку вона надала моїй доньці Софії. Наша сім’я переживала важкі часи через розрив стосунків між Софією та її чоловіком Михайлом. Ми були відчайдушними і не знали, як повернути щастя в наш дім.

  Марія не тільки проявила неймовірну інтуїцію, а й уважно вислухала наші проблеми. Її ворожіння було точним і надихаючим. Вона передбачила, що є надія на возз’єднання і дала нам поради, як діяти.

  Завдяки Марії та її мудрим порадам, моя донька Софія змогла знайти в собі сили та рішучість, щоб відновити стосунки з Михайлом. Зараз вони щасливі разом, і наш дім знову наповнився коханням і гармонією.

  Я щиро вдячна Марії за її допомогу і рекомендую її всім, хто шукає підтримку і напрямок у складних ситуаціях. Її дар дивовижний, і її тепле ставлення до клієнтів робить процес ще ціннішим. Спасибі вам, Маріє, за ваше диво і доброту!
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь