Посуд, який не рекомендується мити в посудомийній машині

Сучасна жінка намагається все менше часу проводити на кухні. У цьому їй, безумовно, допомагають гаджети. Посудомийна машина є для багатьох господинь незамінною річчю, адже не потрібно самостійно мити посуд, а це істотно економить час. Але, не всі жінки знають, що не весь посуд можна мити в посудомийці. Для мийки використовують порошки і таблетки, які можуть негативно впливати на деякі предмети, інформує Ukr.Media.

В посудомийній машині не можна мити:

  • Дуже брудний посуд. Швидше за все ваша помічниця не впорається з сильними забрудненнями, а може лише спровокувати засмічення зливного фільтра. Термін служби апарату скорочується, тому що шар жиру накопичується на внутрішніх стінках машини, утворюється цвіль і бактерії.
  • Електроприлади. Мити категорично заборонено!
  • Кришталь. Цей матеріал дуже тонкий, після мийки може покритися тріщинами або помутніти. В результаті доведеться самостійно мити кришталевий посуд.
  • Фарфор. Такі вироби часто оформляють візерунками у вигляді золотої фарби. Після використання посуду в посудомийці ця фарба змивається і втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. Тому чайні сервізи краще мити самостійно!
  • Дерев'яні вироби. Дуже часто від незнання, господині завантажують в посудомийку обробні дошки, підставки під піцу, качалки, дерев'яні ложки та інше. Під час мийки дерев'яні вироби можуть набрякнути і покритися тріщинами. На них можуть розвиватися бактерії.
  • Посуд з чавуну. Вироби з цього матеріалу краще не мити в посудомийці. Це обумовлено тим, що хімічні речовини, що містяться в таблетках для мийки, надають руйнівні дії на метал. Одним з помітних наслідків є те, що в такому посуді їжа буде пригорати. Мідні каструлі і посуд не можна мити в машинці! Інакше, посуд потемніє і зіпсується його зовнішній вигляд.
  • Вироби зі срібла. У столових сервізах часто використовують мельхіор. Після миття він темніє, покривається чорним нальотом. Краще такі вироби мити зубною пастою.
  • Сковорідка. Антипригарні, тефлонові і керамічні сковорідки вимагають догляду, і мити їх в машині не слід. Оскільки мийка — це агресивний процес, вироби будуть втрачати з кожним разом шар антипригарного покриття.
  • Ножі. Після миття можуть швидко тупитися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь