Потрібно подумати про нову: експерти розповіли, скільки може прослужити подушка

Фахівцями було проведене дослідження, метою якого було визначити середній термін служби подушки, інформує Ukr.Media.

На це дослідження точно варто звернути увагу, адже є кілька цікавих результатів, які можуть багато чого пояснити.

Результати дослідження

За даними дослідження, середній термін служби подушки становить приблизно 2-3 роки за умови правильного використання та догляду.

Однак цей термін може варіюватися залежно від типу і якості матеріалу, з якого зроблена подушка, а також від інтенсивності використання.

Фактори, що впливають на термін служби

Кілька ключових чинників можуть вплинути на довговічність подушки. Це охоплює частоту використання, інтенсивність сну (наприклад, якщо людина спить на животі, це може призвести до швидшого зносу), а також якість матеріалів і конструкції подушки.

Рекомендації з догляду

Щоб продовжити термін служби подушки, слід дотримуватися деяких рекомендацій щодо її догляду. До основних порад щодо догляду можна віднести:

 • Її необхідно регулярно струшувати.
 • Подушка потребує регулярного провітрювання. Це досить просто робити, адже її можна вивісити сушитися на свіжому повітрі. Провітрювання дає змогу уникнути вологи й "вбити" бактерії, які з часом з'являються всередині.
 • Якщо є необхідність прання, слід уважно читати інструкцію від виробника.
 • Також варто звертати увагу на її зовнішній вигляд. Наприклад, якщо з'явилися плями або неприємний аромат, потрібно виконати очищення. Якщо самостійно це зробити не вдається, можна звернутися до професіоналів.

  Чому потрібно купувати якісну подушку

  Ключовим фактором у продовженні терміну служби подушки є її якість.

  Інвестування у високоякісну подушку з натуральних матеріалів з урахуванням індивідуальних потреб сну може виявитися вигіднішим у довгостроковій перспективі, оскільки такі подушки часто мають триваліший термін служби.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь