Прості методи усунення плям фарби для волосся з одягу

Власна неуважність або неакуратність майстра можуть стати причиною, через яку на улюбленій футболці або джинсах з'явилася пляма від фарби для волосся, інформує Ukr.Media.

Утім, причина не важлива: набагато важливіше знати про способи, які допоможуть позбутися забруднення.

Перекис водню

Необхідно рясно змочити пляму перекисом і залишити на 20 хвилин. Потім річ потрібно замочити в холодній воді та випрати у звичайному режимі з використанням порошку та кондиціонера для білизни.

Перекис водню — ефективний і м'який засіб, який підходить для видалення різних забруднень, зокрема плям від фарби для волосся.

9%-вий оцет

Замість перекису водню можна використовувати звичайний столовий оцет (не більше 9%). Необхідно змочити пляму оцтом за 30 хвилин до прання, потім прополоскати річ у холодній воді й відправити в пральну машину.

Розчинник, ацетон або бензин

Під час використання таких речовин, як розчинник, бензин і ацетон, необхідно дотримуватися обережності, оскільки не всі тканини можуть витримати їхній вплив.

Цей спосіб слід використовувати тільки в тому разі, якщо ви впевнені, що ваш одяг витримає вплив перерахованих складів. Нанесіть засіб на забруднену ділянку за 20 хвилин до прання і потім ретельно прополощіть одяг, щоб видалити неприємний запах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь