Прості способи “прокачати” смартфон: пристрій працюватиме набагато швидше

Смартфон нині є у кожного. Людина часто з ним не розлучається, оскільки їй щодня потрібно вирішувати безліч завдань, бути на зв'язку постійно, інформує Ukr.Media.

Також вона любить просто почитати новини, погортати стрічку в соціальних мережах. На все це телефон здатний, тому індивід, як правило, пристроєм задоволений.

Але часом йому хочеться отримувати максимум від гаджета, позбавити його будь-яких недоліків. Провести оптимізацію смартфона, прокачати його можливо, якщо скористатися кількома трюками.

Попрацювати з екраном

Останній є найголовнішим споживачем заряду телефона. Щоб гаджет не розряджався швидко, слід зменшити яскравість екрана, зробити її мінімальною, але при цьому комфортною для очей.

Також варто скоротити кількість секунд, протягом яких екран працюватиме після останньої дії. Достатньо залишити 15-25 секунд.

Видалити зайве

Встановлені додатки слід переглянути. Багатьма з них індивід взагалі не користується. Такі краще видалити, щоб вони не займали місце.

Також варто подумати над тим, щоб встановити легкі версії основних програм. Смартфон за рахунок цього стане працювати набагато швидше.

Мобільний інтернет

Якщо безлімітний Інтернет не підключений, то про це варто задуматися.

Якщо не хочеться цього робити, то слід налаштувати повідомлення про те, що скоро ліміт мегабайтів буде витрачено. У такому разі отримувати шалені рахунки за телефон не доведеться.

Очистити пам'ять

У ній має бути достатньо місця, щоб гаджет працював швидко. Слід встановити автоматичну відправку знімків, відео у хмарне сховище.

Також варто купити карту пам'яті. На ній можна зберігати музику, ті ж фотографії та відеозаписи. Навіть деякі додатки в це місце зберігання система дозволяє переносити.

Очищати кеш

І робити це потрібно регулярно. Річ у тім, що будь-які додатки під час роботи створюють тимчасові фали, які накопичуються, починають гальмувати роботу системи.

Якщо чистити час від часу кеш, то таких проблем просто не буде.

Усі ці трюки власнику смартфона варто запам'ятати. З їхньою допомогою він зможе зробити використання гаджета ще приємнішим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь