Прості та ефективні способи відіпрати траву з джинсів

З настанням літа багато хто прагне частіше бувати на природі. Наслідками відпочинку в лісі або на дачі нерідко виявляються плями від трави на одязі, в тому числі на джинсах. Позбутися від них можна з використанням простих, доступних і ефективних засобів. При видаленні плям від трави з джинсів необхідно пам'ятати деякі правила, інформує Ukr.Media.

 • Свіжі плями завжди простіше видалити, ніж застарілі, тому видалення забруднень краще не відкладати.
 • Не рекомендується намагатися витерти пляма, що з'явилася, серветкою або ганчіркою. Це може погіршити ситуацію, оскільки забруднююча речовина лише сильніше в'їдається в волокна.
 • Перед видаленням плями потрібно спробувати обраний засіб на ділянці одягу, розташованому в непомітному місці.
 • Окріп

  Цей спосіб ефективний при видаленні плям від трави з джинсової тканини, але тільки у випадку з недавнім забрудненням. Натягніть ділянку забрудненої тканини над раковиною, ванною або будь-якою ємністю. Рясно полийте забруднене місце окропом. Відразу після цього виперіть одяг способом, рекомендованим виробником.

  Господарське мило

  Для позбавлення від слідів трави рясно намильте забруднену ділянку джинсів господарським милом з гарячою водою. Можна подрібнити мило і розвести невеликою кількістю води, а отриману суміш нанести на пляму. Потріть забруднене місце щіткою або жорсткою губкою, залиште на 15-20 хвилин, потім виперіть джинси.

  Мило і нашатирний спирт

  Цей спосіб ефективний при видаленні плям від трави, що в'їлися. Приготуйте розчин з 250 мілілітрів теплої води і однієї чайної ложки нашатирного спирту. Нанесіть розчин на забруднену ділянку тканини, залиште на 15-20 хвилин. Потім рясно натріть пляму господарським милом або спеціальним милом з засобом для виведення плям, замочіть в гарячій воді не менше ніж на 20 хвилин. Виперіть джинси.

  Перекис водню

  Такий метод рекомендується використовувати тільки для світлого одягу, перекис може "з'їсти" темний барвник. Рясно полийте перекисом водню забруднену травою ділянку джинсів. Потріть, залиште на кілька хвилин, потім виперіть річ.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь