Психологічний тест Люшера — Дізнайся свій психотип!

Дана подія було переворотом в області психології і психіатрії. Метод успішно використовується і сучасними лікарями, мало того його можна зробити самостійно, передає Ukr.Media. 

Що він із себе представляє? Нижче ви бачите малюнок, на ньому зображені 8 прямокутників різних кольорів. Ви вибираєте один з них. Важливо, щоб під час вибору ви не керувалися нічим крім підсвідомості. Це не повинен бути ваш улюблений колір, або якісь переваги в одязі, ви не повинні заглядати в значення кольорів. Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Значення кольорів:

— Якщо ви вибрали ЧОРНИЙ — вам знайоме почуття самотності, але ви вмієте з ним справлятися. Ви намагаєтеся не показувати своїх слабких сторін, хоча в таємниці мрієте про те, щоб хтось про вас подбав ,взяв відповідальність. Ви вирішуєте всі проблеми самотужки, маєте свою думку, і не піддаються впливу інших людей.

— Якщо ви вибрали СІРИЙ — ви дуже вдумливий чоловік – «сім разів відміряй – один раз відріж» — це про вас. Намагаєтеся не виділятися з натовпу, але у вас багатий внутрішній світ. Ви душевні, м'які, сором'язливі. Це доставляє вам чимало переживань, інколи породжує невпевненість у собі. Не сумнівайтеся, просто додайте в своє життя трохи фарб.

— Якщо ви вибрали ЧЕРВОНИЙ — ви натура пристрасна, цілеспрямована, емоційна. Для вас цілком вірогідні яскраві сплески емоцій – від всеосяжної любові до лютої ненависті. Ви можете образити когось ненароком, але зовсім не підозрюючи про це і не думаючи про наслідки. Ви вмієте заряджати своєю пристрастю оточуючих, у вас величезний життєвий потенціал.

— Якщо ви вибрали КОРИЧНЕВИЙ – практична ви людина, абсолютно не витає в хмарах. Вам важливі факти і докази, а не ідеї і мрії. В цьому ваш великий плюс – ви живете «справжнім», реально оцінюючи свої можливості. Мінус полягає в тому, що вам складно вийти за рамки, зробити щось грандіозне або повірити у щось неймовірне.

— Якщо ви вибрали ЖОВТИЙ – ви позитивні, відкриті, комунікабельні. Оптимізм – це ваше все. Ви вмієте подобатися людям, з вами легко спілкуватися. Ви маєте багато захоплень, бо вам все цікаво. Вмієте радіти простим речам і захоплюватися маленькими проявами добра в людях.

— Якщо ви вибрали СИНІЙ – ви сам спокій. Вам важливий психологічний комфорт як в атмосфері, так і в спілкуванні з людьми. Ви впевнені в собі, талановиті, прагніть до гармонії. Ви дуже глибока натура, мрійник, романтик, тому від життєвої суєти і побуту відчуваєте втому.

-Якщо ви вибрали ЗЕЛЕНИЙ — у вас є все, щоб домогтися успіху – жага життя, цілеспрямованість, потенціал. Ви любите життя і все, що вас оточує. Прагніть до своєї мети. Але є і мінус – ви піддані критиці – якщо не відчуваєте підтримки, втрачаєте впевненість у собі.

-Якщо ви вибрали ФІОЛЕТОВИЙ — ви допитлива, захоплена натура, схильна містифікувати світ навколо себе. Фіолетовий поєднує в собі протилежності, як і сама людина. Ви людина настрою — у вас бувають різкі переходи від активності до повного байдужості, з крайності в крайність, але в душі ви прагнете до гармонії. Такий колір часто вибирають натури творчі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь