Рівень інтелекту можна визначити по музиці — інтелектуали люблять рок і класику

Вчені припустили, що зв'язок між музичними вподобаннями і інтелектуальними здібностями більш ніж тісний. Оскільки музика здатна впливати на всі живі організми, експерти вирішили дослідити її вплив на мозок людини, інформує Ukr.Media.

Виявилося, що улюблена музика залежить від рівня інтелекту. Адже музика — це по суті вібрація певної частоти. І залежно від того, з якою швидкістю працює мозок і наскільки складні розумові операції він здатний виконувати, і формуються музичні смаки.

Музика дозволяє визначити рівень інтелекту, не використовуючи тест на IQ, тому що ці переваги формуються залежно від того, наскільки людина розумна.

Провівши масштабне дослідження, вчені зробили такий висновок.

Люди з інтелектом вище середнього (121 бал і вище), з високим рівнем (130 балів і вище) і рівнем геніальності (понад 140 балів) слухають музику таких напрямків:

  • рок;
  • метал;
  • класика.

Причому, не можна сказати, що «класики» більш розвинені, ніж «рокери». Дослідження показують, що ці абсолютно різні музичні напрямки справляють однаковий вплив і сприймаються мозком «на одній хвилі».

Також помічено, що часто зустрічаються люди, які слухають одночасно і рок, і класику. І, як ми вже знаємо, це говорить про те, що у них високий інтелект.

Люди із середнім інтелектом віддають перевагу поп-музиці.

А ті, хто слухають переважно хіп-хоп і реп показали найнижчий рівень інтелекту — нижче середнього та низький.

Таким чином музика, яку слухає людина, є ознакою його інтелекту та рівня розвитку, що дозволяє визначити, наскільки він розумний, не використовуючи тести на IQ.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь