Рахунки стануть меншими: використовуйте ці хитрі трюки під час прання

З усіх справ по дому прання є одним з найдорожчих: ми використовуємо пральну машинку щонайменше раз на тиждень, суттєво збільшуючи рахунок за воду та електроенергію. На щастя, є кілька лайфхаків, які допоможуть заощадити навіть при частому пранні, інформує Ukr.Media.

Вплинути на витрату води та електроенергії допоможе внесення невеликих змін до стандартного прання. По-перше, якщо на вашій машинці є режим "Еко" — намагайтеся прати саме на ньому. У цьому режимі витрачається набагато менше води. Якщо такої опції немає — встановлюйте найнижчу температуру, так на нагрівання води йтиме набагато менше електроенергії. І не переживайте за якість прання, сучасні пральні порошки та гелі працюють ефективно навіть у холодній воді.

По-друге, встановлюйте режим швидкого прання (такий є у більшості пральних машин). Тут все ще простіше: чим менше часу працює електроприлад, тим менше ви платите за витрату енергії. Якщо одяг сильно забруднений і ви боїтеся, що на швидкому пранні не зможете його відіпрати, — попередньо обробіть плями вручну: нанесіть на них засіб для виведення плям і залиште на 10-15 хвилин.

Ще один простий лайфхак: дочекайтеся, поки брудний одяг накопичиться стільки, щоб завантажити повний барабан машини. Це скоротить кількість щотижневих прань.

Також, якщо ви звикли використовувати вбудований режим сушіння, можна спробувати замінити його на віджим на високій швидкості. Звичайно, після нього одяг не буде ідеально сухий, але швидко висохне поза машиною, а ви заощадите електроенергію.

Нарешті, необхідно вчасно та регулярно чистити фільтр пральної машини. Це не тільки запобігає її поломці, але й допоможе заощадити на рахунках — забитий фільтр змушує двигун машинки працювати з більшим навантаженням, збільшуючи споживання енергії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь