Речі будуть зіпсовані: ці помилки при ручному пранні допускають 9 із 10 господарок

Уникайте цих дій, особливо якщо маєте справу з делікатними тканинами, інформує Ukr.Media.

Спочатку покласти речі в таз, потім налити воду

Порошок, насипаний просто на річ, складніше виполоскати. Тому краще спочатку наберіть води, додайте порошок і помішайте, щоб він повністю розчинився. Тільки потім кладіть у таз речі.

Активно терти плями

Агресивне тертя збільшує шанси пошкодити тканину, особливо делікатну. Щоб позбутися плями, капніть на неї засіб для виведення плям або рідкий засіб для прання і м'яко потріть кінчиками пальців. Залиште річ замочуватися на 15 хвилин. Потім ще раз акуратно потріть пляму.

Ополіскувати під краном

Під струменем проточної води речі з делікатних тканин можуть розтягнутися, тож обполіскувати їх краще в тазику. Наберіть прохолодної води, опустіть у неї речі та прополощіть.

Викручувати речі, щоб вичавити воду

Це вірний спосіб пошкодити тканину. Замість цього, вийнявши річ із таза, м'яко стисніть її кілька разів, щоб вода стекла. Потім розкладіть річ на рушник і згортайте їх разом, натискаючи в процесі, щоб залишки води вбралися в нього.

Сушити речі, повісивши їх

За такого способу сушіння речі можуть втратити форму. Він особливо небезпечний для светрів і трикотажу. Краще сушити їх горизонтально, розклавши на сухому рушнику. Не забувайте перевертати речі, коли верхній бік підсохне.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь