“Речі у домі, які не помічають господарі, але бачать гості”: На що слід звернути увагу, якщо чекаєте на гостей

Багато речей у своєму будинку ми просто не помічаємо, але людям, які приходять у гості, видно всі недоліки нашого житла, які псують враження про господарів, інформує Ukr.Media.

Шматочки мила в мильниці

Обмилки та брудна мильниця дуже псують враження про будинок та​ господарів.

Якщо ви запрошуєте гостей, то помийте мильницю та покладіть у неї свіжий шматок мила. Старий розмоклий шматок показує вашу неповагу до гостей, і деякі люди дуже гидують мити руки залишками мила. Або щоб такої проблеми не виникало, можна використовувати рідке мило.

Нагромадження меблів

Не варто захаращувати простір зайвими меблями. Їх має бути не багато, не мало, а достатньо.

Вже немодно захаращувати квартиру меблями так, що нема де ходити. Сучасні тренди вітають мінімалізм. Нагромадження меблів робить візуально квартиру менше і в такому житлі не вистачає простору для життя та повітря.

Старий посуд

Сучасний посуд завжди говорить про ваш смак і стиль життя.

Тарілки 20-річної давнини, що дісталися від мами, не прикрашають кухню, і гості можуть бути неприємно здивовані. Зараз продається багато сучасного посуду, і кожен може вибрати на свій смак та гаманець. Погодьтеся, набагато приємніше їсти з гарної тарілочки, а аромат чаю з витонченої чашки відчувається по-іншому.

Купа взуття у передпокої

Порядок в будинку починається з порядку в передпокої.

Розкидані туфлі та черевики у передпокої кажуть, що ви постійно кудись поспішайте: так поспішайте, що ніколи прибрати взуття. Або швидше за все ви — лінива господиня. Якщо немає можливості прибрати взуття в шафу, то складіть її на етажерку, і порядку вдома стане більше.

Речі на стільцях

Слід замислитися, де зберігати ношений одяг, якщо не хочеться прибирати його в шафу.

Яка б не була велика шафа, все одно знайдеться стілець, на якому висить сукня чи сорочка, знайомо? Чому це відбувається?

Багато хто не хоче вішати в гардероб до чистих речей одяг, який уже одягали один раз. Але як би не було чисто в квартирі, речі на меблях створюють відчуття безладдя.

Рішення: можна виділити в квартирі закуток і зробити мініатюрну вбиральню. Або речі можна вішати у невелику шафу у передпокої. Якщо ці варіанти не підходять, то слід замислитися над тим, щоб придбати невелику вішалку, і використовувати її для зберігання ношеного одягу.

Старі покривала на меблях

"Прикраса" диванів покривалами вже давно є моветоном.

Звичка накривати меблі пледами вже давно не актуальна, покриті дивани виглядають старомодно. Ну а якщо меблі забрудняться, їх можна почистити самостійно або за допомогою виїзної хімчистки.

"Бабусин" килим

Старомодні радянські килими не можуть прикрасити ваш інтер'єр.

Ще один раритет — це старий килим. За роки служби він увібрав запахи і зайвий пил, і він надає житлу непрезентабельного і старомодного вигляду. Такі речі дуже псують ваш будинок, тому немає сенсу "зберігати їх як пам'ять про минуле".

Заберіть старомодний килим, і вам одразу стане легше дихати. На підлогу можна постелити ламінат, паркетну дошку та інше, а якщо хочеться додати затишку — є прекрасні сучасні килими.

Брудний унітаз

Не даремно кажуть, хочеш дізнатися про господиню більше — зазирни до її санвузла.

Ми живемо в епоху чистоти, і брудний унітаз може викликати у гостей культурний шок — та такий, що більше ви їх у гості не дочекаєтесь.

Затерті вхідні двері

Двері — це те, що першим зустрічає гостей. Починаючи з неї формується уявлення про господарів.

Брудні вхідні двері в латках та пилу говорять про те, що господарі не прагнуть покращити своє життя і пливуть за течією. Іноді зовсім не обов'язково витрачати величезну суму грошей на наворочені вхідні двері — скажімо, є і дуже бюджетні доступні варіанти, і руки майстра, які можуть полагодити поломки у ваших дверей.

Плюс до всього звичайне вологе прибирання та протирання дверей — вже показник, що вам не байдуже.

Запах

Якщо у будинку неприємний запах, то гості навряд чи затримаються надовго.

Затхлий запах утворюється від старих залежалих речей, рідкісної зміни постільної білизни та прибирання. Також запахи можуть йти з кухні, якщо не працює витяжка.

У такій оселі сторонній людині бути неприємно.

Не зберігайте зайвих речей, позбавляйтеся від мотлоху і тримайте будинок у чистоті. Порядок будинку = порядок у голові = порядок у житті.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь