Секрети ідеальної чистоти в будинку 24 години на добу

Ще недавно генеральне прибирання було справжнім випробуванням для багатьох домогосподарок, інформує Ukr.Media.

Адже на неї йде не лише багато сил, а й часу.

У цій статті ми розповімо кілька лайфхаків, про які ми дізналися шляхом проб та власних помилок.

Якщо ви дотримуватиметеся їх усі разом, то гості ніколи не зможуть застати вас зненацька.

Необхідно розділити будинок на зони та скласти графік

Необхідно постаратися візуально розділити своє приміщення на квадрати, які ви прибиратимете поступово, щодня. Допускається, щоб їх було трохи більше ніж 10.

Якщо вам потрібно очистити якісь надто складні ділянки, то найкраще це зробити ввечері. Наприклад, протріть скло у ванній кімнаті з ранку, а ось займатися очищенням самої ванни та іншої сантехніки краще ввечері.

Заведіть собі правило 15 хвилин

Щодня необхідно приділяти час збиранню, але не більше, ніж 15 хвилин. Може, вам здасться, що цього дуже мало і ви нічого не зможете встигнути. Але насправді це не так.

Щодня по 15 хвилин прибирання дуже швидко входять у звичку. Крім того, результат точно не забариться. Зверніть увагу, що якщо в одну зону потрапила ванна та туалет, можна розділити її на дві зони.

«Гарячі осередки»

Третій секрет полягає в тому, що необхідно уточнити які саме зони захаращуються найшвидше. Наприклад, це може бути стілець у спальні, на якому постійно багато одягу.

Навіть якщо ви прибрали, то стілець з одягом вже наступного дня виглядатиме не найкращим чином. Усі ці «гарячі вогнища» необхідно прибирати насамперед.

Острів чистоти

У квартирі має бути така зона, яка завжди виглядатиме ідеально чистою. Як приклад можна навести варильну поверхню. Є кілька корисних порад, які допоможуть зберегти піч в ідеальній чистоті.

Газова плита — щоб було легко очистити газову плиту, необхідно застелити фольгою місце між конфорками. Робити це потрібно перед тим, як ви щось готуватимете. Після завершення фольгу треба прибирати. Завдяки цій пораді ви витрачатимете набагато менше часу на миття плити.

Електрична плита — після того, як ви тільки приготували на електричній плиті їжу, потрібно протерти її спеціальною губкою. Миттєве прибирання після готування дозволить вашій грубці виглядати чистою та акуратною. Коли ви вирішите її добре помити, то не витратите багато часу.

Перед тим, як добре вимити плиту, потрібно нанести на неї засіб від жиру і залишити так хвилин на 15. Якщо поверхня складна, то часу доведеться витратити більше.

Приділяйте час посуду

Якщо ми вже почали говорити за посуд, то приділимо окрему увагу сковороді.

Після того як ви приготували їжу, категорично забороняється відразу наливати в сковороду холодну воду.

Звичайно, відмити потім її буде нелегко, але це може призвести до того, що їжа завжди пригорятиме. Щоб помити сковороду, слід дочекатися, коли вона повністю охолоне.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь