Що не можна залишати у ванній кімнаті, щоб не привертати павуків

У якийсь момент ви, напевно, відсунули душові штори або підняли сидіння унітазу і зіткнулися віч-на-віч з одним з найжахливіших сюрпризів — павуком. На жаль, це не рідкість. Павуків часто приваблюють ванні кімнати, особливо в осінні та зимові місяці, інформує Ukr.Media.

І експерти попереджають, що є одна річ, яку деякі з нас залишають у ванній, що є винуватцем залучення цього шкідника. Ми розповімо вам про неї.

Ніколи не залишайте у ванній наступну річ

У вас може виникнути спокуса залишити мокрий рушник у ванній після душу, але краще цього не допускати.

Вологі рушники можуть залучати павуків, оскільки "волога необхідна будь-якому павуку, і вони не можуть жити без неї". Саме так вважають ентомологи.

Інші експерти припускають, що павуків приваблює не тільки сама волога, але і можливі джерела їжі. Вологі рушники залучають комах, таких як мошки, мухи, кліщі, багатоніжки, мурахи, цвіркуни і таргани — всі вони є звичайним джерелом їжі для павуків.

Павуки будуть будувати павутину навколо вологих ділянок в надії, що їх здобич прийде в пошуках води і потрапить в їх пастку.

Не залишайте рушники на підлозі у ванній

У холодні місяці павуки шукають притулок, тому краще повісити рушники, щоб павуки не знайшли їх в якості притулку. Робіть це, навіть якщо рушники не вологі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь