Виробники завжди вказують максимальну вагу завантаження. І це маса саме сухої білизни. Але важливо пам'ятати, що насправді потужність двигуна пральної машини не залежить від цього. Тобто на моделях із завантаженням 4, 6 і 7 кг можуть бути встановлені однакові серії підшипників, інформує Ukr.Media.
З наслідків перевантаження пральної машини виділяють: розводи на одязі, руйнування підшипників вала, перегрів двигуна, пробій обмоток.
Занадто мало білизни в пральній машині — це теж погано. Якщо виробником не вказано мінімальну вагу, то кладіть у пристрій не менше 1,5 кг сухого одягу.
Недовантаження може призвести до підвищеної вібрації пральної машини, ослаблення електричних контактів, кріплення вузлів і механізмів, прискорення зносу демпферів і пружин бака, порушення симетрії барабана і його пошкодження.
Бавовняні речі закладайте в машинку у співвідношенні 1:1. Тобто якщо максимальна вага — 5 кг, то кладіть не більше 5 кг такого одягу.
Легку та об'ємну синтетику потрібно завантажувати на 50% від максимального дозволеного показника, шерсть — на 30%.
У режимі швидкого прання необхідно наповнювати барабан на 30%, під час делікатного прання — на 50% від максимального значення ваги.
Джерело: ukr.media