Що про тебе насправді говорить розмір ноги

У 2009 році група шведських епідеміологів провела дослідження, виявивши залежність тривалості життя від розміру ноги і опублікувавши таку табличку, передає Ukr.Media. Загалом висновок такий: побачити праправнуків своєї першої дівчини ти маєш більше шансів, якщо у тебе середній розмір ноги. А ось власники великих і маленьких розмірів, навпаки, навряд чи стануть довгожителями.

Зрозуміло, в цьому дослідженні присутня частка похибки. Вчені запевнили, що таблиця працює тільки в тому випадку, якщо ти будеш вести здоровий спосіб життя і займатися спортом.

РОЗМІР ВІК
39 64-69
40 66-69
41 67-72
42 72-75
43 73-77
44 75-82
45 74-79

Розмір пеніса

Ти напевно не раз чув, що розмір ноги пропорційний розміру чоловічого достоїнства (швидше за все, цей міф придумали і поширюють клоуни). Тому, якщо ти підкладав у черевики згорнуті носові хустки, щоб знайомитися з дівчатами, можеш залишити цю затію. У дослідженні, проведеному University College London, взяли участь понад 100 чоловіків, які надали свої пеніси для вивчення і вимірювання. Підсумком став висновок, що розмір ноги жодним чином не корелює з розмірами статевих органів.

Зате доведено, що якщо у чоловіка безіменний палець довший вказівного, то і пеніс у нього, швидше за все, буде значних розмірів.

Вірність

За дослідженнями, проведеними найбільшим британським сайтом, чоловіки з розміром ноги 40-42 більш схильні зберігати вірність, ніж їх побратими з великим розміром.

Швидкість бігу

Чим більше твій розмір ноги, тим більше шансів у тебе перемогти в спринтерських змаганнях. Але тільки в тому випадку, якщо у тебе довгі пальці ніг. Саме вони відповідають за максимальне прискорення, яке ти можеш розвинути при бігу. До речі, довжина ступні 11-кратного чемпіона світу Усейна Болта — майже 40 см.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь