Що робити, якщо ваш смартфон не включається

Якщо після натискання кнопки ВКЛ телефон не включається — це для сучасної людини можна назвати страшним сном. Але не варто піддаватися паніці, інформує Ukr.Media.

Можливість його включити все ж є. Для цього можна спробувати скористатися кількома способами, про які розповіли експерти.

Крім цього, будуть зекономлені гроші, які б пішли на його ремонт, і найголовніше, буде відомий спосіб його запуску в подібній ситуації.

Виконати примусовий перезапуск

Швидше за все, ввімкнений телефон просто завис. У подібному випадку екран телефону може не висвічуватися і на будь-які дії не реагувати.

Використовуючи апаратні клавіші, слід спробувати пристрій вимкнути, а потім включити.

Вийняти акумулятор і вставити назад

Для цього слід зняти кришку апарату, вийняти з нього батарею, почекати близько 30 сек і встановити її назад. Після цього звичайним способом спробувати включити телефон.

Витягти карту пам'яті з сім-картою

Причиною не включення телефону можуть бути SD або сім-карта. У них від довготривалого використання можуть просто закоротити контакти, або від старості статися збій мікросхеми.

Можливо, зламалася флеш-пам'ять, злетіла файлова система або виникла поломка програмного характеру. Тому, витягнувши обидві карти, потрібно спробувати завантажити телефон.

Поставити на зарядку

Використовуючи рідний зарядний пристрій підключити телефон до електророзетки.

Якщо на дисплеї протягом години не з'являється індикатор зарядки, варто перевірити чистоту і цілісність зарядного роз'єму, стан електропроводу і адаптера, по можливості спробувати їх замінити.

Скинути всі налаштування

Апарат не реагує на спроби включення або при включенні загоряється екран, але телефон не завантажується. У цьому випадку варто спробувати за допомогою кнопок скинути всі налаштування і відновити заводські.

Але при цьому є ризик втратити всю, не синхронізовану з сервером особисту інформацію. Тому, перш ніж скинути налаштування слід добре про це подумати. Можливо, цей метод застосовувати не варто.

Просушити, охолодити або відігріти

Телефон може якийсь час не функціонувати під впливом несприятливого зовнішнього середовища. Наприклад, людина потрапила під дощ, або спортсмен на тренуванні сильно спітнів, а телефон знаходився у внутрішній або зовнішній кишені верхнього одягу і в нього, можливо, потрапила волога.

Якщо він промок, слід зняти з нього кришку, витягти карту пам'яті, сімку і акумулятор. Все це протерти серветкою, що вбирає вологу, після чого дати телефону просохнути протягом декількох годин, без застосування будь-яких обігрівальних приладів і фенів.

Телефон може відключитися і не запуститися після перегріву або переохолодження. У даному разі телефон потрібно покласти на пару годин в тінь або в тепле місце.

Можливо, після цього йому буде потрібна підзарядка, тому що на спеці або холоді батарея швидко розряджається.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь