Швидко втратять вигляд: які речі не можна часто прати

Усім приємно носити чистий свіжий одяг. Але іноді краще утриматися від зустрічі з пральною машиною. Серед речей, які гарантовано зіпсуються від частого прання, — джинси. Вони сідають, вицвітають і взагалі втрачають форму. Їх можна відправляти в "плавання" тільки після 5-7 днів носіння. А решту часу краще чистити їх сухою щіткою, якщо з'явився бруд, інформує Ukr.Media.

Вовняні речі теж не люблять часто зустрічатися з водою. Їх влаштує такий самий графік прання, як у джинсів. І не забувайте ставити режим делікатного прання.

Не менш обережного поводження вимагають речі з еластичної тканини, — наприклад, легінси. Їх слід прати не раніше, ніж після третього носіння. Це стосується і бюстгальтерів, і їх краще не відправляти в машинку, а діяти вручну, по-старому, причому в прохолодній воді, а потім дати висохнути на горизонтальній поверхні.

Нарешті, потрібно поберегти і піжами — вони вицвітають і втрачають вигляд від частих прань, та й м'яка тканина стає жорсткою і неприємною на дотик. Періть піжами раз на три дні в прохолодній воді.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь