Сонливість в церкві: чому так відбувається і як її контролювати

Церква — це місце, де душа заспокоюється, де думки приходять в порядок, де серце б'ється спокійно. Багато хто шукає в цьому місці себе, багато вірян звертаються до Бога і просять у нього допомоги. Існує велика кількість молитов. Чи помічали, як при читанні молитви хилить у сон, як починають важчати повіки, і звичайно ж, починається позіхання. Цікаво, а ви замислювалися, чому це відбувається?

Існує думка, що в цей момент людиною починають управляти біси. Саме ті, що сидять всередині нас. Ваша справа вірити в це чи ні. Але у сон дійсно кидає в церкві більше, ніж де-небудь, інформує Ukr.Media.

Є кілька причин: по-перше, як тільки людина потрапляє в храм, вона заспокоюється, втихає і дотримується всіх канонів цього місця. Метушня великого міста, шум машин залишаються за величезними дверима. Напруга зменшується, нервозність пропадає. Ось одна з причин сонливості.

Як уникнути сонливості в церкві?

Краще не справлятися з сонним станом, а запобігти йому. Постарайтеся прийти в церкву добре відпочивши. Перед днем, коли ви запланували похід, намагайтеся уникати всіх подразників, галасливих місць, дій, які викликають у вас негативні думки або створюють відчуття тривоги, захистіть себе від негативного впливу тривожної інформації з інтернету та телебачення.

Ви повинні думати про молитву, а не про те, як вирішити проблему з сонливістю. Намагайтеся уникати непотрібної інформації. У ваших руках тренування себе.

Намагайтеся щодня читати молитви, звикайте до монотонності свого голосу, своїх думок. Читайте їх кілька разів на день, так ви зможете відточити пам'ять, так вам буде легше привчити себе до цього дійства. Читання молитов повинно увійти у звичку і бути невіддільною частиною життя.

Психологічно людина розслаблена, що цілком можливо, її душею можуть керувати біси, тут поради та домисли бабусь, як не можна, доречні. Бісівська сила забирає всю енергію, схиляє до сну і заважає Вам і Господу Богу возз'єднатися. Не забувайте і про нестачу кисню, це дуже важливий момент. Намагайтеся більше відпочивати та відповідально підходити до цієї справи. Ніщо не повинно заважати вашому спілкуванню з Господом. Священне місце, це обитель всього світлого, в ньому ви відчуваєте себе захищеними від усього зла нашого жорстокого світу, відчуваєте легкість і чистоту, намагаєтеся привчити себе до дисципліни.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь