Тривалість життя чоловіка залежить від IQ його дружини: чому так

Під час недавнього дослідження, проведеного вченими Абердинського університету, з'ясувалося, що чоловіки, одружені на жінках з високим рівнем IQ, живуть довше і більшою мірою задоволені своїм життям. Крім того, наявність розумної дружини захищає від старечого недоумства і хвороби Альцгеймера, інформує Ukr.Media.

Проводячи дослідження, вчені порівнювали пари ідентичних близнюків. Виявилося, що, навіть володіючи однаковими ДНК, близнюки, які були одружені на жінках з високим IQ, в середньому жили довше і були щасливіші своїх братів, у яких дружини не відрізнялися високим інтелектом.

По-перше, освічені жінки частіше роблять вибір на користь здорового способу життя і правильного харчування, залучаючи до цього і свого чоловіка. Крім того, розумні жінки частіше краще аналізують інформацію про медичні послуги та своєчасно звертаються за грамотною медичною допомогою, якщо це необхідно.

По-друге, наявність супутника життя з високим IQ припускає, що ваше спілкування відбуватиметься на більш високому інтелектуальному рівні, будучи своєрідним тренуванням для мозку. Цей фактор є значимим, оскільки розвиток мозку безпосередньо пов'язаний з фізичним здоров'ям, і численні дослідження показують, що розумні люди живуть довше.

Підводячи підсумки свого дослідження, професор Лоуренс Уейл робить наступний висновок: «Варто було б з дитинства вчити хлопчиків, що якщо вони хочуть жити довго і щасливо, то їм слід вибирати в дружини в першу чергу розумних жінок».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь