Відбіліть шкарпетки простим домашнім способом

Не поспішайте засипати білі шкарпетки відбілювачами або кип'ятити, щоб повернути їм білість. Скористайтеся цікавим секретом нижче! І тоді шкарпетки із найбрудніших і запраних стануть свіжими, білими, абсолютно чистими. Будь-який неприємний запах повністю зникне. Обов'язково спробуйте, якщо ваша сім'я часто одягає білі шкарпетки!

Саморобний відбілюючий розчин

У миску налийте рідкий пральний засіб. Замість нього можна використовувати порошок за інструкцією для ручного прання. Додайте 1 ст. л. зубної пасти. Сюди ж — 2 ст. л. солі. Перемішайте до розчинення крупинок, інформує Ukr.Media.

Влийте в суміш 2-3 л окропу. На цьому етапі можна додати 1 таблетку для посудомийної машини, якщо шкарпетки дуже брудні і ніяк не відпираються в пральній машині.

Замочіть шкарпетки у розчині. Долийте гарячої води, якщо необхідно, щоб вони були повністю занурені. Нарешті влийте близько 100 мл столового оцту. Залишіть шкарпетки до повного охолодження води.

Перекладіть шкарпетки в пральну машинку. Увімкніть звичайний режим та періть, як завжди. Подивіться, якими білими вони стали! Нічого не потрібно терти, кип'ятити та спеціально відбілювати.

Весь бруд і неприємні запахи повністю пішли! Якщо у вашій родині багато хто носить білі шкарпетки, то неодмінно беріть собі цей чудо-розчин на замітку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь