Волосся в пральній машині: домашні способи вирішити проблему назавжди

Всім, у кого є домашні тварини або члени сім'ї з довгим волоссям, знайома ця проблема: волосся збирається на одязі і, як мінімум, після чергового циклу прання, в пральній машині. Так звані кульки проти ворсу або кульки для прання, на думку виробників, повинні вирішити цю проблему, але вони часто коштують дорого. Як позбутися від волосся в пральній машині? Існують недорогі домашні засоби, які вирішують цю проблему не гірше, інформує Ukr.Media.

Як позбутися від волосся в пральній машині

Як тільки волосся збирається в пральній машині, починається порочне коло : під час наступного циклу прання воно опиняється на новому одязі. Це не тільки виглядає потворно, але в кінцевому підсумку може призвести до засмічення ворсистого фільтра та поломки пральної машини.

Тому головним кредо є регулярне очищення фільтра. Цей захід значно подовжує термін служби пральної машини — незалежно від того, чи є у вас проблема з волоссям чи ні.

Але як зробити так, щоб це надокучливе волосся не розліталося по всій пральній машині і не потрапляло в фільтр? Для цього існує простий і геніальний лайфхак.

Видалення волосся та шерсті домашніх тварин у пральній машині за допомогою домашніх засобів

Губка для миття повинна творити чудеса для видалення волосся та шерсті домашніх тварин з пральної машини.

Хитрість проста. Щоб запустити цикл прання, просто покладіть губку, якою ви більше не користуєтеся, в барабан пральної машини і запустіть потрібну програму. Після цього все волосся повинне прилипати до губки, а не до одягу — особливо до темно-зеленої шорсткої сторони.

Для видалення шерсті домашніх тварин необов'язково, щоб в пральній машині була саме губка для посуду.

Інші предмети, які напевно є в будинку майже у кожного споживача, також дозволяють покінчити з цією прикрою проблемою:

  • Тенісні м'ячі.
  • Бігуді.
  • Нейлонові панчохи з вузликами.

Так само покладіть губку, тенісний м'яч, бігуді або колготки в пральну машину. Після прання волосся прилипне не до одягу, а до м'яча або бігуді. Після цього його можна легко відщипнути.

Дратівливе волосся в пральній машині: домашній засіб вирішить проблему назавжди

Панацеї від волосся в пральній машині не існує. Навіть за допомогою губок, кульок або колготок не все волосся можна видалити. В якості додаткової поради тут також згадується чистка пральної машини пилососом.

Для цього просто широко відкрийте дверцята пральної машини після циклу прання і дайте барабану висохнути. Після цього волосся можна легко видалити пилососом — це запобіжить потраплянню шерсті домашніх тварин на нову білизну під час наступного циклу прання.

Вважається, що прання при температурі 95 ° C також допомагає. Висока температура забезпечує розпушення жиру на шерсті домашніх тварин, щоб її можна було швидше зчистити з одягу. Однак прання при високих температурах часто є справжнім пожирачем електроенергії.

Оцет творить чудеса не тільки проти волосся в пральній машині

Якщо ви не хочете покладатися на високу температуру в пральній машині, а також не маєте вдома кульок, колготок або бігуді, ви можете спробувати інший перевірений і випробуваний домашній засіб: оцет також призначений для видалення катишків і шерсті домашніх тварин в пральній машині.

Оцет в пральній машині забезпечує зниження статичного заряду і, отже, зникнення докучливих волосків з одягу.

Додаткова перевага: ефект зберігається деякий час, тому менше волосся прилипає до сухого одягу. Оцет також очищає пральну машину.

Видаляються залишки мила, а також неприємні запахи: оцет може замінити дорогий пом'якшувач тканини.

Незалежно від того, з якою метою ви додаєте оцет в пральну машину, ніколи не заливайте його безпосередньо в барабан, а завжди додавайте близько 120 мілілітрів в відсік для пом'якшувача тканини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь