Вставте в пульт від телевізора шматочок фольги: здивуєтеся, який результат на вас чекає

Алюмінієва фольга має безліч застосувань, які ви оціните не тільки на кухні. Виявляється, це може стати в нагоді і під час перегляду телевізора, коли пульт відмовляється слухатися. Вам просто потрібно покласти фольгу у потрібне місце. І містика тут ні до чого. Розповідаємо, як це працює, інформує Ukr.Media.

Найчастіше ми використовуємо фольгу на кухні. Вона непроникна для світла, повітря та води, що робить її незамінною при зберіганні продуктів. Також матеріал допомагає не тільки підтримувати температуру, але й зберігати тепло. Однак це лише частина її властивостей. У кризовій ситуації вона може стати вирішенням проблеми.

Фольгу виробляють шляхом прокатки розплавленого алюмінію. Не всі знають, що вона здатна відбивати та поглинати радіохвилі, а також проводити електрику. Ця властивість може бути незамінною, якщо в будь-якому приладі сіли батареї. Найчастіше це трапляється з пультом від телевізора, який просто перестає працювати, коли цього найменше чекаєш.

Не завжди у нас вдома є запас батарейок потрібного розміру. Однак у кризовій ситуації достатньо знайти навіть надто маленьку батарейку та за допомогою алюмінієвої фольги встановити її в пульт. Для цього достатньо виконати кілька простих дій:

  • Зігніть невеликий шматок фольги так, щоб він помістився в зазор між батарейками.
  • Помістіть фольгу в поглиблення для батареї з боку пружин.
  • Переконайтеся, що конструкція з фольги торкається металевих проводів пульта.
  • Нарешті вставте батарейку в пульт дистанційного керування.

І все готове! За допомогою цього трюку ви врятуєте ваші нерви і заміните батарейку типу AA більш компактною батарейкою AAA. Це дозволить вирішити проблему до наступного візиту до магазину.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь