З яких причин не варто класти сумку на стіл

Сучасна жінка без сумочки жодного кроку зробити не може. Вийде без неї на вулицю, і ніби без рук опинилася. Але сумка не лише вміщує тисячу і одну корисну дрібницю. Це ще й модний аксесуар, здатний видати господиню — її характер, статус і навіть виховання — з головою, інформує Ukr.Media.

Перш за все, це, звичайно, правила пристойності. Але є й інші причини, чому не можна ставити сумку на стіл, і усі звучать досить переконливо.

Правила етикету

Складалися вони століттями, звучать часом категорично і не завжди підвладні поясненню. Отже, якщо хочете бути вихованою — будь ласка, дотримуйтесь їх, і без будь-яких "якщо" та "але".

У тому, що стосується місця сумочки у ресторані або кафе, правила етикету не залишають ніяких варіантів. Усьому, що має розмір, більший за клатч, на столі немає місця, і крапка. Тримати сумочку на колінах або сусідньому стільці — теж не варто. У пристойних ресторанах на такий випадок є спеціальні маленькі стільчики або гачки, за допомогою яких сумку можна повісити під столом. У закладах громадського харчування можна повісити свою сумку на спинку стільця або поставити на підлогу біля ніг (але у жодному разі не біля ніжки столу або стільця).

До слова, королева Великобританії Єлизавета II часто ставила сумочку на стіл. Але для цього у неї є свої причини: тим самим монарша особа подає своїм помічникам таємний сигнал, що потрібно негайно закінчити зустріч і відвезти королеву геть.

Сварки з домочадцями

Невинну звичку ставити сумку на стіл називають причиною того, що у відносинах з родичами зникають довіра і взаєморозуміння, починаються безпричинні сварки і скандали. До речі, якщо когось з родичів ця ваша звичка дратує, вона цілком може стати приводом для конфлікту.

Борги і збитки

У вченні феншуй стіл має сакральне значення. Це своєрідний предмет, що привертає у домівку достаток. А тому, щоб не порушувати її енергетику, нічого зайвого на столі не має бути. У тому числі й сумки, особливо якщо всередині гаманець з грошима. Гроші вважаються носіями нечистої енергетики через те, що проходять через тисячі рук. Тож поява грошових знаків, нехай навіть тих, що є у сумці, на "долоні Бога" (так часто називають стіл), спричинить найнеприємніші наслідки. Зокрема, фінансові витрати можуть перевищити розмір доходів, що призведе до появи боргів. А ще на квартиру можуть зазіхнути злодії.

Самотність

Жінка завдяки такій звичці може залишитися без коханого. Стабільність сімейних уз зруйнується, і родина опиниться під загрозою розпаду. Нехай навіть чоловік піде — можливо, він давно не є коханим, і хочеться чогось світлого та піднесеного. Але про романтичні стосунки, та й просто про побачення з протилежною статтю теж доведеться забути. Так, світ жорстокий.

Безгрошів'я

Одна з найпоширеніших прикмет говорить: той, хто ставить сумку на стіл, ризикує залишитися без грошей. Народилася вона у ті дрімучі роки, коли такого розмаїття сумок, клатчів зовсім не було, а усе найцінніше зберігали у кошелі — полотняному або шкіряному мішечку. Його, зазвичай, носили ближче до тіла, відв'язуючи тільки на час угод. Але варто було трохи відволіктися, залишити кошель на столі без нагляду, і усіх заощаджень можна було позбутися — злодюжки не позіхали. Минули роки, сумки зі столу у громадських закладах настільки нахабно вже ніхто не краде. А прикмета залишилася.

Звичайна гігієна

Можна не дотримуватися правил етикету, феншуй і не вірити у прикмети. Але сумка на столі — це просто негігієнічно. Так, чистота є запорукою здоров'я. Але навіть найбільш педантична чистьоха ніколи не зможе повністю позбутися від мікробів і бактерій на поверхні сумочки. А це означає, що їй, сумочці, немає місця там, де люди приймають їжу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь