Забудьте про нашатир: простий спосіб помити вікна без розводів

Щоб вікна завжди сяяли як нові, а від розводів не доводилося позбуватися набагато довше, ніж відмивати бруд, спробуйте простий домашній спосіб. Вам знадобиться трохи часу, щоб більше не витрачати сили на полірування скла, інформує Ukr.Media.

Вам знадобиться:

 • 5 крапель йоду

 • 1 літр води

 • паперові рушники

Покрокова інструкція:

 • Розведіть йод у воді.

 • За допомогою паперових рушників промийте вікна з обох боків підготовленим розчином. Якщо на склі багато бруду, може знадобитися друге миття.

 • Візьміть чистий паперовий рушник і витріть насухо скло. Можна також використовувати ганчірку, але її ворсинки можуть залишитися на поверхні.

 • Як бачите, секрет ідеально чистих вікон дуже простий! Майже, напевно, все необхідне вже є у вашій оселі. Тепер миття вікон перестане бути складним завданням. Тримайте вікна в чистоті: це не тільки впливає на охайність усієї квартири, а й покращує ваш настрій. Безперечно, буде набагато приємніше спостерігати за весняним сонцем через чисте скло.

  Ще три рекомендації щодо миття вікон:

  Використовуйте дистильовану, а не звичайну воду

  Водопровідна вода в деяких місцях жорсткіша, оскільки містить мікроскопічні камінці та мінерали, які відповідальні за білі сліди, що залишаються на скляних поверхнях після чищення. Тому, якщо ви хочете уникнути цього ефекту, краще використати дистильовану воду. Перед використанням вибраного препарату для миття вікон протріть поверхню губкою, змоченою в дистильованій воді.

  Використовуйте оцет замість засобів для чищення

  Оцет — не лише чудовий додаток до салату, але й відмінний союзник у прибиранні квартири та особливо у миття вікон. Наповніть пляшку з розпилювачем харчовим оцтом та водою у співвідношенні 1 до 1. Розпиліть засіб на поверхню і добре протріть її, а якщо вона сильно забруднена, повторіть процедуру ще раз.

  Поліруйте за допомогою мікрофібрової серветки

  При митті вікон та інших скляних поверхонь дуже важливим є заключний етап — витирання вологи. Найбільша помилка — протирати вікно посудним рушником або бавовняною тканиною, тому що вони залишають ворс, який ми не хочемо бачити на чистому вікні. І якщо свого часу газетний папір був безумовним номером один для виконання такої роботи, то сьогодні все стало набагато простіше завдяки серветці з мікрофібри. Вона відмінно вбирає вологу, швидко та легко осушуючи поверхню. За допомогою серветки з мікрофібри можна не лише витерти залишки води, а й відполірувати вимите вікно. Коли скло висохне, ще раз протріть його сухою серветкою із мікрофібри. Вона видалить навіть найменші сліди від води.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь