Загроза на вашій кухні: вчені з’ясували, які обробні дошки небезпечні для здоров’я

Експерти застерегли господинь від використання обробних дощок для кухні, які виготовляються з пластику. Мало хто замислюється про це, але кожна людина під час нарізання певних продуктів ріже і саму дошку. Це призводить до накопичення мікропластику в організмі, інформує Ukr.Media.

Навіть найтупіший ніж відриває від обробної дошки невеликі частинки пластику, які не видно звичайному людському оку. За 1 рік використання пластикової дошки в організм людини може потрапляти понад 70 млн мікрочастинок, які здатні поступово шкодити здоров'ю.

Наразі фахівці ще не до кінця вивчили це питання, тому поки що складно назвати точні наслідки для організму, проте стає зрозумілим, що нічого в цьому хорошого немає. Вчені закликали користуватися дошкою із пластику акуратно, не здійснювати сильних натискань і рухів. Ріжте продукти великими шматками.

Якщо є можливість, то пластикові дошки необхідно викинути, замінивши їх на скляний або дерев'яний варіанти. Дошки з таких матеріалів будуть більш безпечними та довговічними.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь