Залити мінералкою та варити разом з макаронами: незвичайні способи повернути столовим приладам початковий блиск

Кожна господиня рано чи пізно стикається з ситуацією, коли її столові прибори починають темніти, вкриваючись нальотом і тьмяніючи. Звісно, для їхнього очищення можна вдатися до одного з численних хімічних засобів, проте в них містяться агресивні склади, що в деяких випадках може бути шкідливим для здоров'я. Вирішити проблему допоможе звичайна мінеральна вода, зазначають експерти, інформує Ukr.Media.

Для того, щоб повернути столовим приборам первісний вигляд і блиск, багато господинь кладуть їх у глибоку ємність, заливаючи мінералкою. Далі слід почекати кілька годин, після чого протерти кожну ложку і виделку рушником. У підсумку ви не впізнаєте свої металеві вироби. Їхній зовнішній вигляд помітно покращиться, з'явиться характерний блиск, ложки та виделки матимуть такий вигляд, немов куплені зовсім недавно.

Також можна вдатися до іншого, ще більш оригінального лайфхаку. Експерти пропонують зварити столове приладдя в каструлі разом із найдешевшими макаронами. Тривалість цього ритуалу має становити не менше 10-15 хвилин, що дасть змогу ложкам і виделкам гарненько очиститися. Природно, вживати такі макарони не варто, до того ж вони набудуть зовсім непрезентабельного вигляду. А ось столові прибори, навпаки, засяють і отримають друге дихання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь