Знайти пісню, яка застрягла у вас в голові стало ще легше: Google навчився розпізнавати пісні по свисту і наспівуванню

За даними компанії Google, її пошукачем щодня користуються понад мільярд людей, інформує Ukr.Media.

Але попри те, що інтернет-гігант працює над своєю пошуковою системою вже понад 20 років, кожен день в неї надходить близько 15% запитів, з якими вона ніколи не стикалася раніше.

Щоб справлятися з постійним потоком мінливих запитів і адекватно надавати результати пошуку, Google життєво необхідно вбудовувати у свою роботу штучний інтелект. Нещодавно компанія повідомила про декілька оновлень в системі пошуку, найпримітнішим з яких виявилася функція Hum To Search.

Hum To Search працює як Shazam або Soundhound для визначення пісень, але з однією особливістю — вам не потрібно програвати їй мелодію. Досить просто наспівати, просвистіти або промикати її протягом 10-15 секунд, натиснувши на іконку мікрофона в рядку пошуку, а потім запитати "Що це за пісня?».

Таке ж питання можна задати асистенту Google. Алгоритм сервісу визначить ймовірних кандидатів, навіть якщо ви суворо фальшивили, і запропонує кілька варіантів на вибір.

Крім Hum to Search серед останніх оновлень — новий алгоритм перевірки правопису, який дозволяє виправляти помилки в пошукових запитах, а також можливість індексації конкретних фрагментів веб-сторінок. Якщо ви, наприклад, шукаєте опис роботи певної функції своєї нової камери, і воно знаходиться десь в середині статті з 5000 слів — Google допоможе вам знайти потрібні слова і фрази.

Крім цього компанія оновила алгоритми Google Maps, додавши можливість перевірки завантаженості мільйонів міських об'єктів. З її допомогою ви можете в режимі реального часу перевірити, наскільки заповнений ресторан, в який ви хотіли б зайти. Також система розповість вам, які заходи безпеки вживаються в ньому під час пандемії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь