До Києва прибули подаровані місту нові автобуси та вагони метро

У Києві продовжується оновлення складу пасажирського транспорту, який з початку повномасштабної війни постачають місту безкоштовно. Столиця отримала автобуси Mercedes та вагони метро.

3 міські автобуси Mercedes Citaro поповнила парк міського транспорту столиці. Їх придбала компанія “Київпассервіс” та подарувала місту, повідомляють у КМДА. Також столиці подарували 3 карети швидкої допомоги на базі Mercedes Sprinter – це подарунок від Гамбурга.

Як повідомляє Кличко, автобуси перебувають у хорошому технічному стані і вже незабаром вийдуть на маршрути Києва. Всього з початку широкомасштабної війни Київ отримав у подарунок від партнерів та благодійників 47 сучасних карет швидкої допомоги, 41 пожежний автомобіль та 82 міські автобуси.

Ще одна хороша новина – за серпень метро Києва отримав нову партію вагонів із Варшави – 12 штук. До кінця серпня до міста привезуть ще шість вагонів.

Нагадаємо, загалом із Польщі до Києва протягом року приїде 60 вагонів на суму 40 млн злотих. Усі вагони перебувають у робочому стані, перед відправкою до них проводився необхідний ремонт.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...