5 домашніх засобів від геморою

У деяких випадках вам потрібно лікування, щоб позбутися від цієї прикрої проблеми. Але симптоми геморою також можуть бути усунені за допомогою домашніх засобів, які можуть використовуватися на додаток до традиційного лікування, інформує Ukr.Media.

Ось шість простих домашніх засобів від геморою, які, як доведено, працюють:

1. Алое віра

Завдяки своїй протизапальній дії, алое віра використовується як природний засіб від багатьох проблем зі здоров'ям, включаючи геморой. Якщо у вас вдома є алое віра, ви можете просто витягти гель з одного листа рослини і нанести його безпосередньо на уражену ділянку.

2. Пакет з льодом

Застосування пакета з льодом безпосередньо на ураженому місці може миттєво полегшити запалення та біль. Перед прикладанням оберніть пакет з льодом в рушник, щоб не пошкодити шкіру в ніжній області. Тримайте рушник протягом 10 хвилин і повторіть при необхідності.

3. Картопля

Гострий біль можна знімати за допомогою картоплі. З ним роблять компреси або використовують подібно суппозиторіям. З свіжої картоплини слід сформувати свічку стандартного розміру і вводити її в моменти загострення дискомфорту. Якщо хворий вважає за краще форму примочок, картоплю натирають на середній тертці, замотують в бинт і прикладають до місця локалізації болю на чверть години. Після завершення процедури необхідно промити задній прохід водою кімнатної температури для видалення залишків крохмалю.

4. Кокосове масло

Кокосове масло має зволожуючі та протизапальні властивості, тому його можна наносити місцево на уражену ділянку, щоб полегшити подразнення і свербіж.

5. Чарівний горіх (гамамеліс)

Таніни та масла, що містяться в гамамелісі, допомагають зменшити запалення, викликане гемороєм. Просто переконайтеся, що препарат з гамамелісу, який ви збираєтеся використовувати, не містить алкоголю і не містить інших речовин, які можуть погіршити роздратування.

На додаток до перерахованих вище процедур також можуть допомогти:

  • пити багато води, щоб уникнути зневоднення, що може привести до щільних калових мас;
  • їсти достатню кількість клітковини для поліпшення консистенції випорожнень і ​​полегшення проходження;
  • уникати перенавантажень;
  • використовуйте вологі серветки (без спирту, парфуму та інших подразників) замість туалетного паперу;
  • носіть зручну білизну, що дихає і вільний одяг, щоб уникнути подальшого роздратування в цьому районі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь