5 продуктів, які викликають дискомфорт та здуття живота

Здуття живота — це те, що, напевно, знайоме кожній людині. Втома, дискомфорт, млявість. Ви відчуваєте себе жахливо. Як би нам не хотілося це визнавати, наші звички в їжі часто лежать в основі проблеми. Ми вирішили розповісти вам, які продукти призводять до цього неприємного стану. Якщо ви виключите їх з раціону або скоротите споживання, здуття більше не буде вас турбувати, інформує Ukr.Media.

Здуття живота? Ось 5 продуктів, яких потрібно звинувачувати:

Є деякі речі, які ви можете зробити, щоб вирішити проблему. Найпростіший спосіб з цим боротися? Уникати продуктів, про які ми розповімо нижче.

Сіль

Одним з основних факторів, що сприяють здуттю живота, є сіль. Вона, звичайно, є у всьому. Але ми часто додаємо її, щоб зробити страви смачнішими. Сіль змушує ваше тіло утримувати воду, найчастіше в області живота, після чого ви можете відчувати себе роздутими і млявими.

Купуючи ті чи інші продукти, читайте про вміст натрію на упаковці. Націльтеся на продукти з низьким вмістом цього інгредієнту або без нього. Американська кардіологічна асоціація рекомендує споживати до 2300 мг натрію в день. В ідеалі — не більше 1500 мг на день. Тому стежте за тим, скільки ви споживаєте солі.

Молочні продукти

Молочні продукти (молоко, вершки, сир і йогурт) — ще один винуватець здуття живота. Насправді, 75% населення світу має непереносимість молочних продуктів, ми не можемо перетравлювати їх належним чином. Через що виникають гази, дискомфорт і здуття. Висновок — потрібно скоротити споживання цих продуктів.

Бобові

Є багато смачних бобів, які корисні для здоров'я. Але вони також можуть викликати здуття живота. Більшість бобів містить цукор, який не всі люди можуть переварити, що призводить до цього розладу. Це не означає, що ви повинні уникати їх повністю, просто не їжте забагато.

Дієтичні продукти

Дієтичне харчування часто шкідливе для здоров'я. Продукти на основі білка можуть бути привабливими через низький вмісту жиру. Але мало хто помічає, що у них багато солі і консервантів. І те, і інше призводить до дискомфорту і здуття живота.

Цибуля і часник

Цибуля і часник містять фруктани — розчинні волокна, які важко перетравлювати. Що ще гірше, вони швидко руйнуються кишковими бактеріями, що виділяють газ, який може призвести до здуття живота. Тому, якщо ви схильні до здуття живота, потрібно не зловживати цими продуктами.

Звички, які також призводять до здуття живота:

  • Найпоширеніша звичка їсти занадто швидко. Натомість намагайтеся повільно жувати і усвідомлено харчуватися: звертайте увагу на те, що ви їсте.
  • Жувальна гумка також може викликати здуття живота.

Що робити, якщо у вас здуття живота?

1. Приготуйте чай з імбиром та лимоном. Він відмінно справляється з здуттям живота, плюс покращує стан шкіри.

2. Включіть в раціон яблучний оцет. Він допоможе вам позбутися від здуття живота менш ніж за 10 хвилин. Яблучний оцет містить ензими, які посилюють травну систему, а також допомагають знищувати бактерії. Ви можете додати його в салат в якості заправки.

3. Додайте в раціон масло МСТ (МСТ — це англійська абревіатура від "Medium Chain Triglycerides", що перекладається як тригліцериди середнього ланцюга.). Іншим дивним протизапальним засобом є масло МСТ. Це відмінне джерело енергії, який прискорює метаболізм. Не хвилюйтеся: через нього ви не погладшаєте. Спробуйте додати чайну ложку у свій ранковий смузі. Будь-яка їжа з високим вмістом корисних жирів, така як авокадо, лосось або горіхи, матиме аналогічний ефект.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь