6 вагомих причин не давати дітям пити молоко

Раніше ми писали про те, чим небезпечне молоко для дорослих: алергія і непереносимість лактози. Але для дітей молочна продукція так само не нешкідлива. Вчені всього світу озвучили основні причини, чому молоко негативно позначається на здоров'я малюків, передає Ukr.Media.

Молочні продукти руйнують кістки

Велика кількість натрію і тваринного білка призводять тіло дитини у стан метаболічного ацидозу, тобто його кров стає кислою. Щоб якось компенсувати це, організм витягує мінерали з кісток – мінерали володіють високою здатністю до дії лугів, – після чого вони виводяться з організму з сечею. Чим більше дитина вживає молочних продуктів, тим слабкіше стають його кістки.

Молоко викликає залежність

Казеїн, головний білок молока, викликає психологічну залежність. У дорослих це відбувається так: чим більше сиру ти їси, тим більше його тобі хочеться. Коли така дитина їсть або п'є молочні продукти, в його мозку утворюються казоморфини. Ці, подібні опіатів, речовини призводять до ейфорії, викликаючи психологічну залежність від молока. І єдиний спосіб розірвати це порочне коло – повністю виключити молочне з раціону.

Казеїн – сильний канцероген

Автор «Китайських досліджень», доктор Колін Кемпбелл, після десятиліть лабораторних досліджень виявив, що казеїн – потужний пособник раку. За рахунок збільшення і зменшення дози казеїну в їжі він міг буквально «вмикати» і «вимикати» розвиток раку.

Хвороби серця

Молочні продукти забезпечують високий рівень насичених жирів і холестерину, які відомі як причини атеросклерозу. Це призводить до хвороб серця.

Людина відзначилася

Люди, єдиний біологічний вид, який п'є молоко іншого біологічного виду, а також єдиний вид, який продовжує пити молоко після закінчення періоду грудного вигодовування.

Добавки в молоці

Молоко, крім того, що воно спочатку нездоровий продукт, який сприяє розвитку хвороб, потрапляє до нас «збагаченим» пестицидами, антибіотиками, гормонами, стероїдами, важкими металами та іншими токсинами, які вигодовуються коровам з метою збільшити виробництво ними молока.

У 70% населення Землі непереносимість молока. Той факт, що все більше людей, які відмовляють собі в молоці, забувають про хворобливих станах ШЛУНКОВО-кишкового тракту, показує нам, що людське тіло не пристосоване для вживання молока.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь