7 найбільш корисних продуктів, які допоможуть поліпшити роботу щитовидної залози

Харчування відіграє дуже важливу роль у підтримці здоров'я щитовидної залози. Її недостатня функція і надлишок гормонів, шкідливі для стану організму. Це знижує працездатність і погіршує настрій, інформує Ukr.Media.

Для профілактики різних захворювань щитовидної залози медики рекомендують урізноманітнити свій раціон продуктами з високим вмістом йоду, білків, мінеральних солей, мікроелементів і вітамінів, особливо аскорбінової кислоти і вітамінів групи В.

Яблука

Яблука добре впливають на всі системи організму, знищуючи патогенні бактерії. Головне — з'їдати їх разом з кісточками, саме в них міститься великий запас йоду.

Крабове м'ясо і морепродукти

Вони містять вітамін B12 і цинк, який стимулює імунну систему організму. Зверніть увагу: консервоване м'ясо краба також зберігає свої корисні властивості.

Морська капуста

Містить йод і ще 40 вітамінів і елементів, які захищають від захворювань щитовидної залози.

Чорниця

Ця ягода стоїть на першому місці за кількістю антиоксидантів. Допомагає усунути гормональні порушення щитовидної залози.

Червона риба

Це джерело омега-3 жирних кислот. Вони необхідні для правильної роботи щитовидної залози. Їжте червону рибу як можна частіше.

Горіхи з медом

Допомагають розбудити ліниву щитовидну залозу. Роздушіть 3-4 волоських горіхів, змішайте з ложкою меду і з'їжте. Приймайте ці «ліки» щодня протягом 1-2 тижнів.

Лимон з медом

Активує роботу щитовидної залози. Ретельно промийте 2-3 лимони, натріть їх на дрібну тертку з шкіркою. Змішайте їх з приблизно такою ж кількістю меду. Приймайте по 1 столовій ложці 3 рази на день між прийомами їжі.

Ну а найпростішим способом отримувати добову норму йоду є використання для приготування їжі йодованої солі. Пам'ятайте про це!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь