7 сигналів організму, які говорять, що вам варто відмовитися від молока

У найменших дітей проблем з лактазою немає, бо їм потрібно переварювати молоко, з якого по більшій частині складається їх раціон. Але з віком наш організм виробляє лактази все менше, тому що дорослій людині молоко не потрібно, інформує Ukr.Media.

Молочна продукція — це досить складна тема. Молочні рекламні кампанії разом з молочною промисловістю змусили нас вірити в те, що молоко — це найкраще джерело кальцію. Але насправді є дуже багато досліджень, які доводять, що насправді молоко зовсім не володіє такою користю, яку йому приписують.

Розповідаємо вам про сім ознаках, виявивши які вам слід відразу ж припинити пити молоко.

Ви регулярно відчуваєте здуття

Для того, щоб в нашому організмі лактоза правильно перетравлювалася і засвоювалася, у людини повинен бути фермент під назвою лактаза. У найменших дітей проблем з лактазою немає, її в маленьких організмах задосить, бо їм потрібно переварювати молоко, з якого по більшій частині складається їх раціон.

Але з віком наш організм виробляє лактази все менше, тому що дорослій людині молоко більше не потрібно. З цієї причини вживання молока може викликати здуття живота.

Згідно з даними статистики, більшість латиноамериканців, індійців, європейців, 74% корінних американців, 98% населення південно-східної Азії, 70% афроамериканців, 90% азійських американців страждають від того, що не переносять лактозу.

Біль в шлунку

Як правило, біль у шлунку практично завжди супроводжує здуття. Якщо в тонкому кишечнику лактази недостатньо, то молоко не може засвоїться до кінця. Це заважає процесу перетравлення, викликає поколювання та біль.

Вас може нудити, ви можете чути бурчання і відчувати біль. Деякі навіть відзначають появу судом і гострих болів.

У вас рясне виділення газів

Коли перетравлення лактози не відбувається належним чином, незасвоєний цукор опиняється в пастці в нашому товстому кишечнику. Там він починає бродити, що, природно, не може привести ні до чого хорошого.

З вашого шлунка можуть доноситися смішні звуки, живіт може бурчати. І зрештою це призводить до досить неприємного явища — метеоризму.

Ви часто стикаєтеся з діареєю, що триває довше двох днів

Якщо вам не з чуток знайомі попередні три симптоми, то цей навряд чи викличе у вас здивування. Однак, від цього менш неприємним він не стає.

В дуже багатьох випадках, коли у людини є непереносимість лактози, вона зауважує, що зовсім не вся молочна продукція призводить до таких результатів.

Людина може виявити, що, наприклад, сир і вершки не сприяють появі діареї, а вона відбувається саме через молоко. Однак, щоб перевірити це, для початку вам слід повністю позбавити свій раціон від молочної продукції, а потім поступово включати продукти, по черзі.

У вас свербить шкіра

В більшості випадків шкірний свербіж незабаром після прийняття молока пов'язаний з алергією на цей продукт, а не з непереносимістю лактози. Попри те, що найчастіше від алергії на молоко страждають діти, дорослих теж не можна списувати з рахунків.

Алергія на молоко з'являється тоді, коли наша імунна система починає негативно реагувати на будь-який молочний продукт, сприймаючи його як небезпечну і чужорідну речовину.

Коли така речовина надходить у нашу травну систему, найпоширенішою реакцією організму є шкірний свербіж.

Кілька членів вашої родини померли від раку

Вже давно доведено зв'язок між вживанням молочних продуктів і небезпекою розвитку онкологічних захворювань. Якщо жінка часто п'є молоко, то у неї істотно підвищується ризик розвитку раку молочної залози.

В молоці присутній гормон під назвою IGF-1, який пов'язаний з розвитком деяких інших видів раку, в тому числі раку легенів, раку простати і раку товстої кишки.

Не так давно британський журнал з онкологічних проблем (British Journal of Cancer) розповів про цікаве дослідження, в якому брали участь 23000 громадянина Швеції. Всі учасники мали непереносимість лактози, а їх скорочення до мінімуму вживання молочних продуктів і молока показало, що вони істотно скоротили ризик розвитку у себе раку легень, молочної залози і яєчників.

Вчені з Гарварду у 2006 році опублікували підсумки мета-дослідження за участю понад 100 000 жінок 26-46 років. Експерти з'ясували, що жінки, які вживають в їжу м'ясо і молочні продукти, істотно підвищували свої ризики розвитку раку молочної залози.

Було проведено понад 20 досліджень, які встановили наявність зв'язку між вживанням молока і раком передміхурової залози у чоловіків.

У вас присутні проблеми зі шкірою

Той же гормон, який відповідальний за збільшення ризику розвитку раку, також чинить негативний вплив на нашу шкіру. Цей гормон IGF-1 пов'язаний з появою прищів на шкірі, набряків і запалень.

Також доведеним фактом є і те, що вживання молочних продуктів пов'язано з надмірною виробленням підшкірного жиру, який, у свою чергу, — це основна причина появи забитих пір і прищів.

Якщо ви протягом тривалого часу живете з висипаннями на обличчі, а також разом з дерматологом перепробували багато різних способів, щоб від них позбутися, але все було марно, то, ймовірно, настав час звільнити свій раціон від молочних продуктів.

Почніть зі скорочення вживання молока і молочних продуктів, і ви одразу побачите різницю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь