Артезіанська, мінеральна, джерельна, тала: у чому різниця та яку воду краще вибрати для пиття

З появою бутильованої води на ринку на початку 1990-х років почався справжній бум. Цей тренд був викликаний розробкою пластикових пляшок промисловими гігантами. Це збіглося з підвищеним інтересом людей до турботи про здоров'я, де ключовим фактором є вживання достатньої кількості води. Сьогодні на полицях магазинів представлено безліч видів води: артезіанська, тала, мінеральна та інші. Це може призвести до розгубленості у споживачів: яку воду вибрати, інформує Ukr.Media.

Очищена водопровідна вода

Найпоширеніший вид питної води — водопровідна вода, що пройшла ретельне очищення шляхом зворотного осмосу. Цей процес включає попередню фільтрацію води, за якою слідує проходження через мембрану, що вловлює шкідливі мікроелементи. Таким чином виходить вода, безпечна для вживання.

Джерельна вода

Джерельна вода вважається однією з найкорисніших і освіжаючих. Вона видобувається з підземних та наземних джерел у первозданному вигляді. Такі джерела в природі мають високий рівень чистоти, і пити з них можна без побоювань для здоров'я. Джерельна вода часто вважається найбільш чистою та натуральною з усіх видів води.

Мінеральна вода

Мінеральна вода видобувається із спеціальних джерел та відрізняється підвищеним вмістом солей та мікроелементів. Залежно від концентрації мінералів, мінеральна вода поділяється на різні типи: столову, лікувально-столову та лікувальну. Споживання такої води слід регулювати залежно від її складу та свого здоров'я.

Артезіанська вода

Артезіанська вода видобувається з підземних сховищ, де вона знаходиться під постійним тиском та викидається назовні потужним фонтаном. Після цього вона проходить очищення за допомогою фільтрів та розливається по пляшках. В артезіанській воді зберігаються всі корисні мікроелементи, оскільки вона не піддається хімічній обробці.

Тала вода

Тала вода — це вода, яка розтане після природного заморожування. Вона містить мінімальну кількість солей, хлоридів та агресивних компонентів. Тала вода має м'який смак, легко засвоюється і сприяє обміну речовин в організмі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь