Ці 3 напої ефективно знижують рівень цукру у крові за наявності діабету 2 типу

Дієта з високим вмістом жирів, калорій і холестерину збільшує ризик розвитку діабету. Здорова дієта може не лише знизити ризик розвитку цього захворювання, але також може значно знизити рівень цукру у крові. Велика увага приділяється їжі, але деякі напої можуть бути настільки ж сильними, інформує Ukr.Media.

Чорний чай

У дослідженні, опублікованому у Журналі сільськогосподарської та харчової хімії, було виявлено, що чорний чай допомагає за наявності діабету 2 типу. У межах дослідження щурам з діабетом давали чорний і зелений чай протягом трьох місяців.

Крім інгібування діабетичної катаракти, було виявлено, що чай знижує рівень цукру у крові.

"Чай може бути простим і недорогим засобом запобігання або уповільнення розвитку діабету у людини і уникнення його ускладнень", — пишуть дослідники.

Зелений чай

Згідно з дослідженнями, споживання зеленого чаю пов'язане зі зниженням рівня глюкози натщесерце і рівня A1C, а також зі зниженням рівня інсуліну натщесерце, що є показником здоров'я. Було висловлене припущення, що антиоксидантна активність поліфенолів і полісахаридів є перевагою, яка допомагає контролювати рівень глюкози у крові.

Цим самим антиоксидантам приписують протипухлинну дію, зниження рівня холестерину, поліпшення кров'яного тиску і навіть збільшення густоти волосся.

Яблучний оцет

У дослідженні, проведеному Американською діабетичною асоціацією, вивчалося використання яблучного оцту для поліпшення чутливості до інсуліну після прийому їжі з високим вмістом вуглеводів.

Учасники були випадковим чином розподілені за споживанням або 20 г яблучного оцту, або напою плацебо після їжі.

Дослідження показало, що порівняно з плацебо прийом оцту підвищує чутливість до інсуліну усього тіла у період після їжі у інсулінорезистентних суб'єктів і покращує цей параметр у суб'єктів з діабетом 2 типу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь