Ці кілька продуктів астматикам не варто їсти

За наявності астми необхідно дотримуватися певних правил, у тому числі вибирати відповідні продукти харчування, інформує Ukr.Media.

Астма — це хронічне захворювання легенів, на яке страждають мільйони людей у всьому світі. Її виникненню можуть сприяти кілька причин: двома з них є генетика і алергія.

Людині, яка страждає на астму, важливо тримати свій стан під контролем. У її харчуванні можливі певні обмеження, тому медики рекомендують пацієнтам бути обізнаними про продукти, які їм краще виключити з раціону.

"Існують продукти, які сприяють гарному здоров'ю дихальних шляхів, але деякі можуть викликати ускладнення у їх роботі", — попереджають фахівці.

Що ж не можна їсти, якщо людина страждає на астму?

Соління

Астматикам слід вживати сіль лише у помірних кількостях, оскільки у них ця харчова спеція може викликати запалення горла. Наслідком такого запалення стають дискомфорт у дихальній системі і провоковані ним симптоми астми.

Арахіс

Алергія на арахіс — одна з найбільш поширених у світі. У людини з астмою вона сприяє появі характерних симптомів задухи, викликаючи набряк слизової органів дихальної системи.

Алкоголь

Напої, що містять алкоголь, можуть сприяти виникненню астматичних проявів через наявність сульфітів. До того ж споживання спиртного викликає нескоординований рух м'язів, що може побічно сприяти розвитку клініки астми.

Молоко

Організм багатьох людей не переносить лактозу. Якщо такою особливістю відрізняється астматик, у нього може виникати реакція організму, що запускає механізми кашлю і хрипів.

Морепродукти

Креветки, краби, лобстери викликають алергічні реакції у багатьох людей. Людині, яка страждає на астму, краще утриматися від їх вживання, щоб бути у безпеці, вважають лікарі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь