Чому людині може бути холодно навіть влітку

У кожного є знайомий, який мерзне влітку. Це часто стає приводом для жартів, але насправді це можуть бути проблеми зі здоров'ям. Ми розповімо, чому деяким людям холодно влітку, інформує Ukr.Media.

Анемія

У тих, у кого дефіцит заліза і низький рівень гемоглобіну уповільнений кровотік, що може викликати кисневу недостатність. Якщо кровотік прискорити, то судини зігріються і починають розширюватися. Крім того, від постійного відчуття холоду ще з'являється запаморочення, блідість шкіри. Дефіцит заліза може бути викликаний незбалансованим харчуванням, хворобами ШКТ.

Нестача вітамінів

Якщо організму не вистачає вітамінів А і Е, то це може бути причиною "змерзання". Щоб вирішити цю проблему необхідно звернутися до лікаря і здати всі аналізи.

Цукровий діабет

Через те, що до клітин надходить мало крові, може з'явитися відчуття холоду. У запущених стадіях захворювання стає причиною порушення обміну речовин і серйозних проблем з серцево-судинною системою.

Знижений тиск

Через зниження тиску порушується кровопостачання. Кров циркулює повільніше, тонус судин знижується, що і викликає озноб.

Проблеми з судинами

Причин може бути декілька:

  • Судини втрачають тонус із-за чого кров починає циркулювати повільніше.
  • Через судинні спазми з'являються проблеми з кровопостачанням.

Гіпотиріоз

Те, що щитовидна залоза виробляє недостатню кількість гормонів може бути причиною появи ознобу. Крім цього варто звернути увагу на симптоми: випадіння волосся, сухість шкіри, втома.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь