Дієтологи назвали три продукти, які необхідно прибрати для розгону метаболізму

Однією з ключових ознак уповільненого метаболізму є набір жирової маси без видимих причин. Ця проблема особливо актуальна з віком, і після 40 років багато людей стикаються зі збільшенням об'ємів тіла, незважаючи на збереження звичайного раціону і рівня активності

Дієтологи стверджують, що основний винуватець сповільненого метаболізму — це їжа, що містить доданий цукор, інформує Ukr.Media.

Особливо небезпечні для метаболізму магазинні десерти з довгим терміном зберігання, в яких міститься велика кількість рафінованого цукру і шкідливих жирів. Фахівці рекомендують любителям солодкого замінити печиво і цукерки на домашній фруктовий сорбет.

Спробуйте створити домашній фруктовий сорбет, використовуючи натуральні підсолоджувачі, такі як мед або кленовий сироп. Для його приготування підійдуть заморожені ягоди, цитрусові соки, манго або банани. Такий сорбет багатий на вітаміни, мінерали та клітковину, які благотворно впливають на метаболічне здоров'я, пояснили дієтологи.

Як один із небажаних сніданків експерти назвали солодкі пластівці, які провокують стрибки рівня цукру в крові та негативно впливають на обмін речовин. Замість цього вони радять включати в перше приймання їжі продукти, багаті білками і корисними жирами, наприклад, яєчню з авокадо і шпинатом.

Третім продуктом, від якого слід відмовитися, є йогурт із добавками. Як зазначають медики, такі продукти містять шкідливі добавки, які негативно позначаються на метаболічному здоров'ї. Кращим варіантом буде простий грецький йогурт із додаванням свіжих фруктів і ягід.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь