Дієтологи спростували міф про несумісність риби з молоком

Немає таких продуктів, які не поєднуються один з одним. Популярну хибну думку про правильне харчування розвіяли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media.

Як пояснили фахівці, травна система людини здатна без шкоди перетравлювати найрізноманітніші продукти одночасно. Вони зазначили, що можна експериментувати з будь-якими смаками, хоча багато поєднань, м'яко кажучи, на любителя. Наприклад, українцям навряд чи сподобається риба з молоком, але в скандинавських країнах такі комбінації продуктів вельми популярні та часто використовуються для приготування юшки.

Насправді симптоми непереносимості найчастіше пов'язані із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Нам постійно потрібні всі харчові речовини одночасно, обмінні процеси йдуть в організмі безупинно, додали медики.

А ось поєднання кави та чаю з молоком, за словами експертів, менш виправдане. Вся річ у тім, що таніни, які містяться в каві та чаї, погіршують всмоктування мінеральних речовин, наприклад кальцію. Однак це зовсім не означає, що любителям таких напоїв потрібно відмовитися від них, підкреслили дієтологи, пояснивши, що жорстких заборон тут немає.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь