Дівчина страждала на сильний псоріаз, а позбулася його, змінивши своє харчування. Тепер її шкіра ідеальна

Мешканка Англії страждала через псоріаз, адже недуга вкрила дівчину червоними плямами з голови до ніг. Через хворобу британка кинула роботу, але за три роки знайшла ідеальне лікування. Виявилося, часом про-веганська дієта діє не гірше за чарівну паличку, інформує Ukr.Media.

Псоріаз — хронічне захворювання, за якого шкіра людини вкривається червоними сухими плямами. Причини виникнення недуги не відомі (передбачається, що впливає генетичний фактор і збої в імунній системі). Вилікуватися від неї повністю неможливо, але реально поліпшити свій стан. У клініці Мейо, великого дослідницького центру США, фахівці наводять приклади способів лікування: серед них гормональні препарати, креми з вітаміном D, вітамін A та інші засоби.

У жительки Бірмінгема Джорджії Робертсон псоріаз з'явився у 22 роки. Все почалося з крихітних цяток на лікті, які були ледь помітними. Але протягом кількох місяців висип різко збільшився і вкрив, за словами британки, усе її тіло з голови до п'ят.

При цьому найгірше виглядали кінцівки, стверджує дівчина. Як це було, можна подивитися на фото:

Псоріаз, як розповіла Джорджія, почав руйнувати її життя. У дівчини сильно зіпсувалася самооцінка. Та й оточуючі люди не відрізнялися тактовністю: британка ловила на собі зацікавлені погляди і отримувала неприємні запитання.

"Мене постійно запитували: "Що сталося з твоєю шкірою?". Або: "А це заразливо?". І: "Чому ти уся в укусах?". Але ще гірше було, коли хтось запитав, а чи не опіки це від пожежі. Я навіть не можу описати, як мені було тоді боляче."

Душевне здоров'я Робертсон ставало дедалі гіршим, і у неї навіть з'являлися думки про суїцид. Не дивно, що зрештою дівчина навіть звільнилася з роботи: вона працювала бортпровідницею. Поступово англійка, завдяки підтримці друзів і родини, вчилася сприймати себе такою, яка вона є, і під час роботи на Ібіці влітку сміливо носила купальник (правда, без злих коментарів від роззяв не обійшлося).

Втім, Джорджія продовжувала шукати способи вилікувати псоріаз. У жовтні вона дізналася, що у цьому випадку може допомогти відмова від червоного м'яса і молочних продуктів. Дівчина розпочала дієту, і вже за місяць її шкіра майже повністю очистилася від червоних бляшок.

Тепер і не скажеш, що у Джорджії псоріаз. Екс-бортпровідниця не розповідає, чи користувалася іншими засобами проти недуги протягом цього місяця, але вона впевнена: допоміг саме про-веганський спосіб харчування.

Робертсон показала знімки до і після покращення стану шкіри у Інстаграм, сподіваючись підвищити обізнаність про свою недугу.

"Я опублікувала пост у Інстаграм, оскільки вважаю, що про псоріаз говориться замало, я теж не знала, що це за недуга, поки не захворіла на неї. Я хочу, щоб люди почули мою історію і були добрішими один до одного. У кожної людини псоріаз проявляється по-різному: у когось це лише невелика шкірна проблема, але у інших він серйозно впливає на якість життя."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь